Hatay Sas Turizm Otobüs Seferleri

18 Eylül 2015


Hatay Sas Turizm Seyahat Acentesi

Türkiye’nin Marmara bölgesine Seyahatlerini sağlayan Hatay Sas Turizm İstanbul başta olmak üzere Adana, Antalya, Bolu, Düzce, Hatay” ve birçok daha ile seyahat düzenlemektedir. Son derece Teknoloji ile araçlarının tamamını kaplayan Hatay Sas Turizm Bu teknoloji ile Gelişmeyi amaçlamıştır. Gelişmesini büyük bir bölmesini Düzenlediği seferlerin etrafında bulunan Müşteri kitlesini kendi saflarına çekerek seyahat topraklarını iyice büyümeyi hedeflemiştir. Son derece Müşteri memnuniyetini Sağlayan Hatay Sas Turizm “seyahatçilerin sürekli değişen beklentilerine kısa süre ile uygun çözümler ve kaliteli, güvenli hizmetleri sunmak ve Müşterilerin akılların yer etmek, bundan gelecek geri dönüşleri de müşteri memnuniyetine çevirme” Misyonu.

 Ve “ Seyahat Acenteliği Sektörün de Referans markalardan ve belirleyici konumda olmak, Seyahatçilerimizin Güvenliği için elerimizden gelen tüm tedbirleri tüm kuvveti ile sunmak ve Müşterilerimize hizmet kalitesini zirvede yaşatmak. Vizyon’u ile ulaşım seyahat acenteliğinde yer edinme ve topraklarını genişletme amacı gütmektedir.

Hatay Sas Turizm Seyahat Acentesi’nin Düzenlediği Seferler

ADANA- DÖRTYOL, Akbez- AKBEZ, Alanya- ALANYA, Alanya- AVSALLAR ISIKLAR, Alanya- KONAKLI ISIKLAR, Alanya- MAHMUTLAR, ANKARA- ANKARA AŞTİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALI-ANKARA, ANTALYA- ANTALYA, BOLU-  BOLU OTOBÜS TERMİNALI-MERKEZ, Ceyhan- CEYHAN OTOBÜS TERMİNALI-MERKEZ, Dörtyol- DÖRTYOL, DÜZCE- DÜZCE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALI,

Gazipaşa- GAZİPASA, Gebze- GEBZE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALI, HATAY- HATAY OTOGAR, İskenderun- İSKENDERUN ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALI, İSTANBUL- ESENLER OTOGAR İSTANBUL PERON, İSTANBUL (Anadolu)- ÇETİN EMEÇ İSTANBUL HAREM, İSTANBUL (Anadolu)- HAREM, İSTANBUL (Anadolu)- KADIKÖY, İSTANBUL (Anadolu)- S.BEYLİ, İSTANBUL (Anadolu)- SANCAKTEPE, İSTANBUL (Anadolu)- ÜMRANİYE SONDURAK,

 İSTANBUL (Anadolu)- ÜSKÜDAR, İZMİT- İZMİT OTOBÜS TERMİNALİ, Kırıkhan- KIRIKHAN           , KİLİS- KİLİS Merkez, Manavgat- MANAVGAT, SAKARYA- Adapazarı Belediye Otogarı, Serik- SERIK olarak bilinmektedir.

Hatay Sas Turizm Seyahat Acentesinden Nasıl Bilet Alabilirim?

Çok basittir. Hemen Bir internet tarayıcısına bağlanın “Bilgisayar, Notebook, Tablet ya da Telefon” internete bağlı olan bir cihazla www.biletkess.com adresine girin. En alt bölmede bulunan Otobüs firmaları alanına gelin ve Otobüs alanlarını gözden geçirin bilakis beğendiğiniz başka bir seyahat acentesi varsa ondanda alabilirsiniz.  Sonra İster Bizlerle iletişim bölmesinden iletişime geçin ya da sağ üst bölmede bulunan Otobüs Bileti alanına girerek bilet siparişi verin. Yukarı da belirttiğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve bilet siparişi vermek.

Hatay Sas Turizm İletişim


Adres : CEBRAİL Mah. ATATÜRK Cad. AŞİYAN Apt. No 9/4/8 ANTAKYA/HATAY
Telefon : 0326 227 02 21
Website : www.sasseyahat.com
Çağrı Merkezi : 0326 227 02 21

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...