Hatay Günsas Turizm Otobüs Seferleri

18 Eylül 2015


HATAY GÜNSAS TURİZM İLE SEYAHATLAR DAHA RAHAT

Hatay merkezli çalışan Hayat Günsas Turizm, Hatay'ın doğal ve tarihi güzelliklerini ülkemize tanıtmayı amaç olarak belirlemiştir. Bu yönden yaptıkları çalışmalar ile müşterilerinin desteğini kazanmıştır. Hatay ve çevresine seyahat etmek isterseniz sizlere Hatay Turizm'i tavsiye ederiz. Hatay ve çevresine yaptıkları seyahatlerde bir rehber eşliğinde Hatay ve çevresini anlatarak ülkemize sevdirmeyi başarmıştır. Başladığı günden bu yana başarılı bir şekilde gelmeyi başaran Hatay Günsas Turizm müşterilerinin ilk tercihi olan otobüs firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Sizlerde Hatay Günsas Turizm'i tercih ederseniz biletlerinizi internet aracılığıyla www.Biletkess.com dan en uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site artık sizlere dilediğiniz yerden bilet alışverişi yapabilme imkanını sağlıyor.

Hatay Günsas Turizm yöneticileri müşterilerinin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak yaptıkları çalışmalar ile müşterilerinin gönlünü almayı başarmıştır. Gün geçtikçe en iyi firmalar arasında yer almayı başaran Hatay Günsas Turizm müşterilerine verdiği hizmet ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hatay günsas Turizm yöneticilerinin takip ettikleri teknoloji ile arçlarını donatmıştır. Yeni nesil teknoloji ile donatılmış olan araçlarında uzun seyahat denin akla gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Koltuk arkası televizyon ve bilgisayarlar ile seyahat sektöründe yeni bir çağ açmışlardır. Uzun yolculuklarda ilk tercih edilenlerden biri olan Hatay Günsas Turizm müşterilerinin görüşlerine saygı duyarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde bu saygı ve sevgi çerçevesinde seyahat etmek isterseniz Hatay Turizm'i tercih edebilirsiniz. Biletlerinizi internet aracılığıyla www.Biletkess.com dan alabilirsiniz.

Hatay ve çevresine seyahat eden Hatay Günsas Turizm güzergahlarını gün geçtikçe genişletmektedir. Günümüzde bir çok bölgeye seyahat eden Hatay Günsas Turizm en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarını devam ettirmektedir. Hatay Günsas Turizm seyahat ettikleri güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Hatay - Ankara, Hatay - Ardahan, Hatay- İzmir, Hatay - Sinop, İstanbul -Ardahan, Ankara - Gaziantep, Hatay - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Sinop, Eskişehir - Bolu, Hatay - Afyonkarahisar, Eskişehir - Hatay, İstanbul (Anadolu) - Ankara, Hatay - Kırıkkale, Hatay- Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Hatay - Sinop, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Eskişehir, Ankara - Kocaeli, Gaziantep - Uşak, Eskişehir - İzmit, Gaziantep - Turgutlu, Hatay - Bolvadin, Ankara - Gebze, Sinop - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Eskişehir, Sinop - Banaz, Kırıkkale - Hatay, İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Eskişehir - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Gaziantep, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Hatay, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, Kırıkkale - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Ankara - Alibeyköy güzergahları üzerinde seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan biletlerinizi alabilirsiniz. İyi yolculuklar...

Hatay Günsas Turizm İletişim


Adres : Saraycık Mevkii, Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Terminali, Çevreyolu, Akasya, 31000 Hatay, Türkiye
Telefon : -
Website : www.hataygunsas.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 02 88

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...