Harput Turizm Otobüs Seferleri

18 Eylül 2015


Harput Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin Ankara ilinde 1992 senesinde Personel Taşımacılığı ile Günümüze kadar gelen Seyahat Acenteliğinden biridir. Ankara’nın ileri gelen seyahat acentelerinden biri olan Harput seyahat Acentesi Ankara’nın Özel, Tarihi alanlarını gözler önüne koyup seyahatlerini gerçekleştirmek amacını gütmüştür. Harput Turizm Seyahat Acentesi Personel Taşımacılığında Dünya’nın ileri gelen Seyahat Acentelerinden biri olmayı hedeflemiştir. Bu hedefini ilse Ankara halkına tamamı ile gösterip inandırmıştır. Her zaman Müşterilerine Sağlam ve Rahat bir Seyahati memnuniyetçi bir bakış ile entegre etmeyi amaçlayan Harput Turizm Müşterilerine rahat bir seyahati sunacaklarının garantisini vermektedir. 20’den fazla Araç filosu ile Müşterilerini hedeflediği yerlere ulaştırmayı sağlayan Harput Turizm Seyahat Acentesi Günlük taşıdığı kişi sayısı 2500 civarında olduğu bilinmektedir.

Harput Turizm Seyahat Acentesi Öğrenci Taşımacılığı

Personel Taşımacılığının yanı sıra Öğrenci Taşımacılığını da yürüten Harput seyahat acentesi Öğrenci taşımacılığında genellikle Özel Okulların servisi olarak görev almaktadırlar. Önceden Anlaşılmış, Devlet Okulları ve Özel Okulları birlikte evlerine güvenle teslim etmektedirler.

Harput Turizm Seyahat Acentesi Kültür ve Turizm Turları

Her Karışı tek tek Güzellikler ile süslü Güzel Ülkemizi Turist, Yerli İnsan ayırtmaksızın Tarihi turları her defasında kaliteli olarak sağlayan Harput Turizm Acentesi Müşterilerine Konforlu ve Bir o kadar da Rahatlatıcı bir seyahat sunmaktadır. Turalarını “İstanbul- Ankara” başta olmak üzere birçok tarihi alanları olan illere turlar düzenlemektedir.

Harput Seyahat Turizm Havaalanı transferi

Misafirlerimize Havaalanına iniş yaptıkları andan itibaren Yolcu bekleme alanında Ellerinde İsmniz yazılı kağıtlar ve Boardlar ile sizleri gideceğiniz yerlere bırakmak amaçlı görevlendirilen personellerimiz dahi bulunmaktadır. Sizlere 24 saat hizmet vermeye hazır olan personeller, Sizlere gideceğiniz yerlere rehberlik dahi etmektedir. Trafik kurallarına uyan, Günlük dergileri ve gazeteleri sizlere ileten içecekler dahi ikram edebilecek personellerimiz sizleri beklemektedir.

Sizlerde Harput Turizm Seyahat Acentesi ya da Bu seyahat acentsine benzer rahat ve konforlu seyahatleri sağlayabilecek Otobüs Firmalarına bakmak istiyorsanız yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve En alt bölmede bulunan Otobüs firmaları kategorisinden Sizlere uygun özelliklerde bulunan Otobüs Firmalarını seçmek. Otobüs Firması seçtikten sonra ister iletişim kategorisinden isterseniz Sağ üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri  alanından da Bilet siparişlerini verebilirisiniz. Yukarıda da Belirttiğimiz üzere tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve bilet siparişi vermektir.

Harput Turizm İletişim


Adres : Fahrettin Altay Cad. No. 4 / 3 (Aydınlıkevler Ticaret Lisesi Karşısı ) Subayevleri-Ankara
Telefon : +90 312 347 1 555
Website : www.harputtur.com/
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...