Gürman Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

18 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

Gürman Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin Belirli iline ulaşım sağlamaktadır. Ulaşımlarının genelini İstanbul içi ve İstanbul dışına entegre etmiş Seyahat Acentesi, Ulaşım alanlarını genişletmek için Ellerinden geleni yapmışlarıdr. Sınırlarını Genişletmek için ilk önce Müşteri memnuniyetini sağlamak ve Müşterilerine rahat, konforlu bir seyahati entegre etme amacını sağlayan Gürman Seyahat Acentesi Müşterilerine bir çok konfor ve Hizmeti karşılıksız sağlamaktadır. Gürman Turizm’in Müşterilerine Verdiği Konfor ve Hizmetler Nelerdir? Ne gibi Konforlar ile Müşterilerini etkilemektedir? Gürman Turizm’in Araç Tiplerinde bulunan Eşya tipleri nelerdir?

Gürman Turizm Seyahat Acentesi’nin Müşterilerine Verdiği Konfor Ve Hizmetler Nelerdir?

Gürman Turizm Seyhat Acentesi Son derece Müşteri Memnuniyetini önemseyen ve Müşteri memnuniyeti için hiçbir konfor ve hizmetten kaçmayan seyahat acentesi olarak bilinmektedir. Peki, Müşterilerine verdiği Konforlar ve Hizmetler Nelerdir? Konforlar ve Hizmetler Başlı Başınca Müşterilerin Rahatlıklarını ve Kolay Bir seyahat sağlaması Araç sahiplerinin aldıkları tedbir olarak başlıklayabiliriz. Bunun içinde önemli olan tek şey Müşteri memnuniyetine uygun Araçlar ve Gereçlerdir. Bu Araç ve Gereçler: “ Müşterilerin rahat bir seyahat sağlaması için Geniş koltuklar, Geniş koltukların kendi konforlarına göre ayarlanma özellikleri dahi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Koltukların arkasında bulunan Televizyon grupları ve Her televizyonun kendine ait Uydu- Sat düzenekleri, Televizyonun sağ tarafında SD-MEMO, MP3, USB girişleri ve Telefonlarınızdan, Diz Üstü Bilgisayarlarınızdan ya da tabletlerinizden girebileceğiniz Wifi düzenekleri dahi bu araçlarda konfor olarak Seyahatçilere sunulmaktaıdr.

Gürman Seyahat Acentesinin Müşterilerin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Gürman Turizm için önemli olan şey Müşteri memnuniyetidir. Bununda temelini çalışanlarına, Personellerine özel eğitimler ile entegre etmişlerdir. Seyahatiniz sırasında Personeller sizlere ikramlarda bulunacak ve sizleri gülümseye bir surat ifadesi ile karşılayacaklardır. Bunların yanı sıra mola yerlerinde sizlerin konforlarını sağlamak için yardımlarını esirgemeyeceklerdir.

Sizde bu ve bunun gibi Seyahat Acentelerinden Bilet Siparişi vermek istiyorsanız yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve üst bölmede bulunan Otobüs Bileti alanına girmek ve bu alanda bulunan Otobüs biletlerini kontrol edip bilet siparişi verebilirisiniz. Tek yapmanız gerken www.biletkess.com adresine girmek ve bizlere ulaşmak oalcaktır.

Gürman Turizm Seyahat İletişim


Adres : BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI NO:137 / TERAZİDERE BAYRAMPAŞA / İSTANBUL
Telefon : (0212) 658 38 38
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Gürman Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...