Gürkan Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Gürkan Turizm Seyahat Bileti Al

1963 yılında İzmit BMC marka kamyonlar ile yolcu taşımacılığını yapan firma bugün ulaştığı yolcu taşıma sektöründe adından bahsetmeyi başaran firma geçmişte yaşadığı zorluklardan güç alarak geleceğe emin adımlar ile Kocaeli de gelmesi zor bir seviyeye ulaşmıştır. Firma olarak her zaman kendine ilke olarak benimseyen firma yılların verdiği tecrübeler ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet veren firma geçmişte 1969 yılında Kütahya’dan aldığı bir kamyon ile başlayan şehirlerarası yolcu taşımacılığında bugün geldiği noktada birçok müşterisinin beğenisini kazanmıştır. Firmanın kurucusundan olan Yakup Gürkan geçmişte yapılan çalışmaları ile yıllardır taşımacılık sektöründe büyük adımlar atarak geleceğin taşımacılık sektöründe ün kazanmıştır. Firma şimdiki yapmış olduğu yolculukları sık sık Kandıra - İzmit, Kandıra – İstanbul arasında sıklaştırarak yapmaktadır. Firmanın özel araçları ile özel günleriniz için de isteyebilirsiniz. Siz değerli yolcularımız için elimizden geleni yapmak için çalıştığını dile getiren yönetici Yakup Gürkan müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile bu noktaya kadar geldiklerini dile getirdi. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz takdirde yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi ucuz ve güvenilir bir şekilde alıp keyifli konforlu yolculuklar yapmak olacaktır. Siz değerli yolcularımız için Son model Mercedes araçlar ile sizin rahatlığınızı ön planda tutmaktayız. Araçlarda bulunan 2+2 ve 2+1 VIP koltuk konforları ile uzun seyahatlerinizde sizlerin yanında olacaktır. Müşterilerimiz için araçlarda tüm imkânlar mevcuttur bunlardan bazıları TV sinema sistemleri ile Çok kanallı Radyo programları ile Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabilirsiniz. Firmamızın şubelerinden bazıları şunlardır; İZMİT, HAREM, ÜSKÜDAR, YENİSAHRA,ESENLER ve daha birçok şubesi bulunan firma yılların verdiği tecrübe ile çalışmaya devam etmektedir. Siz değerli yolcularımız için seyahat esnasında formlar verilip istediğiniz ve şikâyetlerinizi dile getirmeniz için yardımcı olmaktayız sizin verdiğiniz bilgiler ile yolumuza devam etmekte olan firmamız değerli müşterilerinin daima isteklerini yerine getirmiştir.

Mobil cihazlarınız ile de bizimle istediğiniz yerden seyahat edebilirsiniz yapmanız gereken www.biletkess.com sitesine girip biletinizi almak olacaktır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Gürkan Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Gürkan Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Gürkan Turizm Seyahat İletişim


Adres : Yeşilova Mah. Elzem Sok.No:22 İZMİT / KOCAELİ
Telefon : 0262 325 7293-57
Website : www.gurkanturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : 0850 600 00 41

Gürkan Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...