Gülen Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Gülen Turizm Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin İstanbul başta olmak üzere Belirli alanlarına seyahat sağlayan Güler Turizm Seyahat Acentesi Sakarya, Samsun v.s Belirli, Turist Azınlığın çok olduğu alanlara seyahat sağlamaktadır. Güler Seyahat Acentesi “ Müşterilerin değişken isteklerine çözüm getirerek kaliteli, rahat ve güvenli bir hizmet sunmak” Misyonunu ve “ Seyahat Acenteliği Filosunda belirleyici ve kaliteli referanslar’dan biri olmak, Müşteriler rahatlatıcı ve güvenli seyahatler kurmak, Müşterilerin memnuniyetini hat safada toplamak ve müşteri hassaslığını zirveye çıkartmak” Vizyonu ile günümüze kadar büyüyerek gelmiştir.

Gülen turizm Seyahat Acentesinin Seferleri

İstanbul (Avrupa Yakası), İstanbul (Anadolu Yakası), İstanbul (Aksaray, Alibeyköy), Ankara, Antalya, Yozgat (Aydıncık, Beyşehir, Çekerek, Gebze, Harem, Havza), Isparta, İzmir, Kırşehir, Konya, Amasya (Merzifon), Sakarya, Samsun, Sekili, Sorgun, Yerköy_s, Yozgat, Yozgat_G, Zile olarak düzenlenmektedir.

Gülen Seyahat Acentesinin Şubeleri:  İSTANBUL (Anadolu)- SOGANLIK, İSTANBUL (Anadolu)- T.ÜSTÜ İSMET, İSTANBUL (Anadolu)- TEPEUSTU PK, İSTANBUL (Anadolu)- TEPEÜSTÜ ERDOĞAN, İSTANBUL (Anadolu)- ÜMR_NİL, İSTANBUL (Anadolu)- ÜMRANİYE2, İSTANBUL (Anadolu)- ÜSKÜDAR ALİ, İZMİR- İZMİR, İZMİT- İZMİT, İZMİT- KOCAELİ, KIRŞEHİR- H.BEKTAŞ

,KIRŞEHİR- KIRŞEHİR, KIRŞEHİRKRŞ- /OTOGAR, KIRŞEHİR- ORTAKÖY, KONYA- KONYA, Manavgat- MANAVGAT, Merzifon- MERZİFON, Milas- MİLAS, Nazilli, NAZİLLİ, SAKARYA- SAKARYA, SAMSUN- CEDİT, SAMSUN- CEZAEVİ, SAMSUN- İLYASKÖY, SAMSUN-  İLYASKÖY1, SAMSUN-  KİLİSE KAV, SAMSUN- MEYDAN, SAMSUN- MEYDAN ÖZGÜL, SAMSUN- MEYDAN, SAMSUN- SAMSUN, SAMSUN- SAMSUNOTG, SAMSUN- TÜRKİŞ/1, Sarıkaya- G_SARIKAYA, Sarıkaya-

GULENSKAYA, Sarıkaya- SARIKAYA, Sekili- SEKİLİ, Serik- SERİK, Seydişehir- SEYDİŞEHİR, Sorgun- SORGUN, Sorgun- SORGUN GULEN olarak bilinmektedir.

Sizler de Gülen Turizm seyahat Acentesi ya da birçok seyahat acentesini araştırmak istiyorsanız www.biletkess.com adresine girerek en alt bölmede bulunan Otobüs Biletleri alanına girmek ve bu alan da bulunan otobüs firmalarını araştırıp, gözlemleyip seyahatlerinizde kullanacağınız otobüs firmalarını seçebilirsiniz. Ya da sap üst bölmeden bulunan Otobüs Biletleri ya da Uçak Biletleri Alanına girerek Otobüs Bilet fiyatlarına ve Hangi Otobüs Seyahatinde otobüs bileti kalmış onlara bakarak otobüs biletleri ya da uçak biletlerine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve bizlere ulaşmak.

Gülen Turizm Seyahat İletişim


Adres : İstanbul
Telefon : (212) 658 40 81 - (212) 658 40 82
Website : www.gulenturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Gülen Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...