Göktaş Ardahan Turizm Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Göktaş Ardahan Turizm Bileti Al

Göktaş Ardaha Turizm kendisine merkez olarak adından da anlaşılabileceği üzerine kendisine merkez olarak Ardahan'ı seçmiştir. Ardahan'ın doğal güzelliklerini ve tarihi yerlerini ülkemize tanıtmayı kendilerine vizyon olarak seçmişlerdir. Ardahan'ın eski ve köklü bir otobüs firması olan Göktaş Ardahan Turizm ile seyahatlar artık daha rahat ve güvenilir. Müşterilerinin desteğini alarak çalışan Göktaş Ardahan Turizm sizi gideceğiniz yere güvenli bir şekilde taşımak için hazır. Sizlerde seyahatlerinizde Göktaş Ardahan Turizm'i tercih etmek isterseniz biletlerinizi internet üzerinden alabilirsiniz. www.Biletkess.com sitesinden bilet alışverişi yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletler ile bilet alışverişinde çağ atlatıyorlar.

Göktaş Ardahan Turizm başladığı yıldan günümüze gelen, müşteri memnuniyeti ile devam ederek müşterilerinin en kaliteli ve rahatlıklarını düşünerek hizmet vermeye devam ediyor. 32 yıllık geçmişin getirdiği bilgi ve birimle çalışmalar yapan Göktaş Ardahan Turizm müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden gelen çalışmaları yapmaya devam ediyor. Ayrıca Göktaş Ardahan Turizm'in takip ettiği teknoloji ile donatılmış olan araçlarıyla en kaliteli hizmet vermeyi kendilerine hedef olarak koyuyorlar. Araçlarında bulunan bilgisayarlar ile uzun yolculukları daha keyifli hale getiren otobüs firmamız müşterilerinin öneri ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerde bu rahatlık çerçevesinde seyahat etmek isterseniz sizler Göktaş Ardahan Turizm'i öneririz. Biletlerinizi internet üzerinden www.Biletkess.com sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan bu site istediğiniz yerden biletlerinizi alabilirsiniz.

Göktaş Turizm Ardahan merkezli olarak bir çok yerlere seyahat etmektedir. seyahat ettiği bazı güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Ardahan - Ankara, Gaziantep - Ardahan, Ardahan- İzmir, Gaziantep - Eskişehir, İstanbul -Ardahan, Ankara - Gaziantep, Ankara - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Kırıkkale, Eskişehir - Bolu, Ardahan - Afyonkarahisar, Eskişehir - Gaziantep, İstanbul (Anadolu) - Ankara, Gaziantep - Kırıkkale, Ardahan- Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Ardahan, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - Eskişehir, Ankara - Kocaeli, Gaziantep - Uşak, Eskişehir - İzmit, Gaziantep - Turgutlu, Ardahan - Bolvadin, Ankara - Gebze, İstanbul - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Eskişehir, İzmir - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Eskişehir - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Gaziantep, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, Kırıkkale - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Ankara - Ardahan güzergahlarında seyahat etmek isterseniz Göktaş Ardahan Turizm'i tercih edebilirsiniz. www.Biletkess.com dan biletlerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

 

Göktaş Ardahan Turizm İletişim


Adres : Ardahan
Telefon : (0478) 6514055
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Göktaş Ardahan Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...