Gerzeliler Turizm Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Gerzeliler Turizm Seyahat Acentesi

Türkiye’nin genellikle Karadeniz Bölgesine Seyahatlerini sağlayan Otobüs Seyahat Acentesi Günümüzde Ofis Alanını Sinop’un Gerze ilçesinde bulunmaktadır. Sinop’un Güzel ilçelerinden Biri olan Gerze 14.000 kişilik bir rakıma sahiptir. 14.000 kişilik rakımın geneli Gerzeliler Seyahat Turizm Acentesinden bilet alıp seyahat düzenlemektedir. Bunun sebebi ise Gerze Bölgesindeki İnsanların birbirlerini tanıyıp artık birere Aile oldukları kabullenip Gerzeliler Turizm Seyahat Acentesinde bir Aile Acentesi olarak kabullenip Gerzeliler Turizm ile Seyahatlerini Gerçekleştirmişlerdir. Gerzeliler Seyahat Acentesi Ailesine Yeni Müşteriler, Yeni fertler katmak için Müşteri Memnuniyetini hat safa du tutmuş ve Müşteri memnuniyeti için yeni yeni gelişmeler kaydetmiştir.

Gerzeliler Turizmin Müşterilerine Sunduğu Konforlar Nelerdir?

Sinop’un Gerze ilçesinde bulunduğu için genellikle müşteri kitlesi Sinop ilindendir. Bu sebeple Sinopluların nazik, iyi ve bir o kadarda sevecen bir kişilikte oldukları için Otobüslerinde bu gözlemler sonucu Koltukların aralıkları pek uzak değildir. Yakın bir oturma grubu bulunmaktadır. Sinoplu insanların birbirleri arasına uzak mesafeler koymak istememişlerdir. Dar aralıklarla fakat Geniş Tipteki koltukları da kullanmışlardır. Bunların yanı sıra Son Teknolojiye Uygun Koltukların arkasında Televizyon Üniteleri ve SDMEMO ve MP3 çalar girişleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz biçimde Televizyon izleyebilir ya da MP3 çalar ile şarkı dinleyebilirsiniz. Koltukların arkalarında Televizyonlara ek olarak Yemeklerinizi yiyebileceğiniz Ufak çapta açılır masalarda bulunmaktadır. Telefonlarınızdan, Diz Üstü Bilgisayarlarınızdan ya da Tabletlerinizden girebileceğiniz Wifi düzenekleri dahi bulunmaktadır.

Sizde Bu ve Bunun gibi Otobüs Firmalarından Otobüs Biletleri Almak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler şunlardır: www.biletkess.com adresine girmek ve Alt Bölmede bulunan Otobüs firmaları alanına girmek. Bu alan da bulunan Otobüs Firmalarını incelemek ve Araştırmalar sağlanmak bunları yaptıktan sonra sağ üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri Alanına girmek ve Otobüs Biletlerini Kontrol edip Otobüs Bileti satın almaktır.Yukarı da belirttiğimiz üzere tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Bilet siparişi vermek. Anlamadığınız takdirde iletişim alanından bizlere ulaşabilir sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Gerzeliler Turizm İletişim


Adres : Sinop
Telefon : (0368) 718 19 44 – 718 33 73
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Gerzeliler Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...