Gerze Güven Keklik Turizm Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Gerze Güven Keklik Turizm Seyahat Bileti Al

Kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye’nin Bir numaralı Seyahat Acentesi olmayı hedeflemiştir. Türkiye’nin birçok il’ine seyahat düzenleyen Gerze Güven Keklik Turizm için önemli olan tek şey Müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini seyahatlerinden önce tutan Seyahat Acentesi günümüze Sırf Müşteri Memnuniyeti ile gelmiştir. Müşteri Memnuniyetinin hat safa da olduğu Turizm Seyahat Acentesinde “Müşteri Her şeyden önce gelir” mantığı ile seyahatler sağlanmaktadır.

Sizde bu ve bunun gibi Seyahat Acentelerini kullanarak “İstanbul, Adana, Ankara, Artvin, Hatay, Hakkari, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gaziantep, Gebze, İzmir, İzmit, Tekirdağ, Kocaeli v.s” alanlara seyahat etmek istiyorasnız yapmanız gereken adım adım şunlardır: İlk önce Bilgisayarını, Tabletinizi ya da mobil uygulamamız sayesinde Telefonunuzu açarak İstediğiniz Tarayıcıya girerek www.biletkess.com adresine geçiş yaparak En alt Bölmede bulunan Otobüs Firmalarına girmek ve Bu ve bunun gibi Otobüs Firmalarını araştırmak Otobüs Firmaları akabinde bilgilere sahip olmak ve En Üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri ya da Uçak Biletleri alanına girmek ve İstediğiniz Ulaşım aracını seçmek ve Aracın konforlarını araştırıp gideceğiniz saati ev tarihi ayarlamak. Ve bunun akabinde www.biletkess.com iletişim alanına gelerek bizlerle iletişime geçip bu bilet firmalarından bilet almak istediğinizi talep etmek. Bizde bu talep ve istek üzerine firmalar ile görüşmelere girip sizler için en uygun biletleri hazırlamak olarak kongre edebiliriz. Bunların yanı sıra Konaklayacağınız Alanlarda bulunan Otelleri Yine sağ üst bölmede bulun Otel Rezervasyonları Kategorisinden inceleyebilir ve Otel Rezervasyonlarını ayırtabilirsiniz. Hizmetimiz Bunlarla da sınırlı değildir. Sağ Üst Bölme de bulunan Araba Kiralama opsiyonunu da kullanarak Seyahatlere Kendinize şahsi araç kiralayarak da gidebilirsiniz. Bunlar için yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com adresine girmek ve bizler ulaşım bilet akabinde bilgiler alıp siparişlerinizi vermektir.

Gerze Güven Keklik Seyahat Acentesini ne için tercih etmeliyiz?

Son derece Müşteri memnuniyetini önemseyen bir seyahat acentesi olduğu için bu seyahat acentesini tercih edebilirsiniz. Bunların yanında Müşterilerine sağladığı konforları da göz önünde bulundurarak bilet taleplerinizi bu seyahat acentesi akabinde yapabilirsiniz.

Gerze Güven Keklik Turizm İletişim


Adres : Çarşı Mahallesi,Belediye Otobüs Terminali No:6 Gerze/SİNOP
Telefon : -
Website : www.gerzeguvenkeklik.com.tr/
Çağrı Merkezi : 0368 718 50 78

Gerze Güven Keklik Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...