Genç Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Genç Turizm Seyahat Bileti Al

Ordu da tek yerli şirket özelliği olan Genç Turizm 1996 yılında kurulan ilk yerli ordu firması olma özelliği taşımaktadır. Taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet veren firma birçok başarıya imza atmıştır.

Sizlerle Varız sloganı ile yola çıkan firma bu doğrultuda sektörde ilerleme devam etmektedir. Filosuna kattığı yeni araçlar ile birçok seferini genişleten firma bu dönemlerine büyük zorluklar ile geldiklerini başarının halkın desteği ile geldiğini dile getiren firma yöneticileri müşterimize gereken tüm hizmeti vermeye dair söz verdiklerini dile getirdiler. Şirketteki yönetici kadrosu ve personelleri ile büyük bir kitleyi taşıyan firma bu doğrultuda seyahatlerine aldığı özel seçilmiş personeller ile müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile tanınan firma markalı ürünleri ile ikramlar yaparak kaliteli hizmetler verdiğini göstermektedir. Firmanın yapmış olduğu formlar ile insanların şikayet ve isteklerini yöneticilere ileterek bu doğrultuda hizmetler vermektedir. Filosunda kattığı son model Mercedes araçlar ile kaliteli seyahatler düzenleyen Genç Turizm araçlarda bulunduran tüm seyahatler gereksinimlerini bulundurmuştur bunlardan bazıları Tv sinema sistemleri ile çok kanlı Radyo programları ile zamanınıza değerlendirebilirsiniz. Son model Mercedes araçlarda bulunan Kablosuz internet ile internet ortamında yapmanız gereken her şeyi sizlere sunmaktadır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktide www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz güvenilir biletler alabilirsiniz.

Araçlarda bulunan 2+2 ve 2+1 VIP koltuklar ile konforlu yolculuklar yapabilme şansına sahipsiniz. Siz değerli yolcularımız için araçlarda bulunan klima sistemleri ile istediğiniz ortamı yaratarak yaz kış keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Deneyimli kaptanları ile firma siz değerli yolcularımızın güvenliği için her seferinde 2 kaptan bulundurmaktadır. Firmanın seyahat ettiği bazı iller şunlardır; Erzincan,Gümüşhane,Giresun,İzmit,Ordu,Sinop ve daha birçok ile seyahat eden firma taşıdığı yolculardan tam not almayı başarmıştır. Siz değerli müşterilerimizin daha kolay ve güvenli seyahat etmeniz için Mobil cihazlarınız ile kolaylıkla biletiniz www.biletkess.com sitesine girip kolaylıkla ucuz ve güvenilir biletinizi alabilirsiniz. Güvenilir tek adresi www.biletkess.com sitesi.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Genç Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Genç Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Genç Turizm Seyahat İletişim


Adres : Ordu
Telefon : 0452 233 22 23--233 60 14
Website : www.gencturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 34 52

Genç Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...