Fıkdıkkale Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

11 Eylül 2015


Fıkdıkkale Turizm Seyahat Bileti Al

Şehirlerarası sıkıcı ve yorucu seyahat etmek artık geride kaldı. Lüks otobüslere sahip olan Fındıkkale Turizm firması lüks otobüsleriyle sağlanan ferah yolculuklar bir çok insanın ilk aklına gelen firma olmuştur. Fındıkkale Turizm firması, bu noktada bütün kara yolculuklarıyla sevenlerine en kaliteli hizmetleri sunmuştur. İstanbul'dan dilediğiniz herhangi bir yere gerçekleştireceğiniz seyahatlerde sizlere eşlik edecek olan Fındıkkale Turizm otobüs firması üstün  kalite anlayışıyla kararlı bir tutum sergilemektedir. Sizlerde bu imkanlar altında seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken www.Biletkess.com dan bilet almanız. oturduğunuz yerden dilediğiniz yerden bilet alabilirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan www.Biletkess.com sitesi sizlere istediğiniz yerden bilet alma imkanını sizlere sunuyor.

Son model otobüsleri ve otobüslerde bulunan geniş koltuklar müşterilerinin rahatlığına hitap ediyor. Ayrıca her koltukta bulunan özel hazırlanan TV başlıklarıyla arşivde bulunan günümüzde yayımlanan sınama filmleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Ya da her koltukta bulunan özel bir sistem olan yolu izleme özelliği ile gideceğiniz yolu önünüzde bulunan TV başlıklarıyla gittiğiniz yolu izleyebilirsiniz. Sıkılmamanız için elinden gelen her şeyi yapan Fındıkkale Turizm aynı panel üzerinde bulunan müzik arşivlerini sizlere canınız sıkılmaması için sunuluyor. Sizde Fındıkkale Turizm ile seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gerek internetten www.Biletkess.com sitesine girerek bir bilet almanız yeterli olacaktır.

Fındıkkale Turizm neredeyse Türkiye'nin he bölgesine seyahat etmektedir. Her bölgeye seyahat eden Fındıkkale turizm sizlere birde teknoloji ile birlikte gelişen otobüsleriyle en iyi hizmet vermek için hazır durumda. Seyahat ettiği yerleri şu şekilde sıralayabiliriz; Tosya Seyahat Acentesinin Şehir İçi Seyahatleri; Tosya- Abana, Tosya- Taşköprü, Tosya- Şenpazar, Tosya- Seydiler, Tosya- Pınarbaş, Tosya- Küre, Tosya- İnebolu, Tosya- İhsangazi, Tosya- Hanömü, Tosya- Doğanyurt, Tosya- Devreknani, Tosya- Daday, Tosya- Çatalzeytin, Tosya- Cide, Tosya- Bozkır, Tosya- Azdavay, Tosya- Araç” olarak bilinmekte.Tosya Seyahat Acentesinin Şehir Dışı Seyahatleri;Tosya- İstanbul, Tosya- Edirne, Tosya- Tekirdağ- Tosya- Çanakkale, Tosya- Balıkesir, Tosya- Manisa, Tosya- Uşak- Tosya- İzmir, Tosya- Aydın, Tosya- Muğla, Tosya- Denizli, Tosya- Burdur, Tosya- Eskişehir, Tosya- Bilecik, Tosya- Bursa, Tosya- Bolu, Tosya- Düzce" olarak seyahat etmektedir

Fıkdıkkale Turizm Seyahat İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı No: 168 Bayrampaşa 34036 İSTANBUL
Telefon : -
Website : www.findikkale.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 55 28

Fıkdıkkale Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
60 Puan

 • Çok İyi
  33%
  (1) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  33%
  (1) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  33%
  (1) 

 • Toplam Yorum Sayısı (3)

Yorumlar (3)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • yiğit
  28 Şubat 2016
  "bilet"

  fındıkkale turizm'den bilet aldım. yolculuk yapacağım ama otobüse binecekken kendime ayırttığım bileti başka birine daha satmışlar ve bende bu konuda tartıştım sorun sıkıntı öle bir bilet için hoş olmayan şeyler oldu.

 • kadir
  31 Ekim 2015
  "Fındıkkale"

  gayet iyi bir firma

 • Ruken soydak
  13 Eylül 2015
  "Fıkdıkkale Turizm"

  Bu firma hey yere sefer yapsın. otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?