Fethiye Seyahat Otobüs Seferleri

17 Eylül 2015


Fethiye Seyahat Bileti Al

2005 yılında karayolu taşımacılığında yapılan büyük değişiklikler ile kurulan firma ilk yıllarında maddi sıkıntılar yaşayarak filosunu araçlar katamayan Fethiye Seyahat yıllar geçtikçe daha iyi durumlara yaptığı düzenli seyahatler ile başarılı bir grafik sergileyen Fethiye Seyahat halkın verdiği destek ile büyük değişikliklere imza attın firma bu günlere zor şartlarda gelen birkaç firmadan biridir. Yıllardır sektörün içinde olan yönetici ve çalışanları ile büyük hizmetler veren firma çalışanları ve yöneticileri dürüstlük ve saygı çerçevesi ile tüm halka hizmet vermeye çalışmışlardır. Yıllarını harcayan yöneticiler büyük bir potansiyel ile yola çıktıklarını dile getiren firma yöneticileri geldikleri yere halkın desteği ile geldiklerini dile getirerek tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerini dile getiren yöneticiler daha büyük olmak için geçmişimizde yaşadığımız zorluklardan güç alarak halkın desteği ile üst sıralara çıkacaklarını dile getirdi. Firmanın seyahat ettiği bazı iller şunlardır; Antalya,Aydın,Bodrum,Burdur,Isparta,Muğla gibi illere yolculuklarını sıklaştıran firma müşterilerinin daima yanında olmuştur. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz güvenilir biletler alarak aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Filosunda son model Mercedes araçları barındıran firma araçlarının içinde vatandaşlar için gereken tüm envanteri bulundurmaktadır bunlardan bazıları ; TV sineme sistemleri Çok programlı Radyo kanalları ile Kablosuz internet ağı ile siz değerli müşterilerimize gereken tüm hizmeti vermeyi amaçladık. Araçlarımızda bulunan 2+2 ve 2+1 VIP koltuklar ile vatandaşlarımızın konforu için çaba harcamaktayız. Siz değerli yolcularımız için araçlarda bulundurduğumuz klima sistemleri ile istediğiniz havayı oluşturabilirsiniz. Siz de bizimle keyifli ve huzurlu yolculuklar düzenlemek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi almanız yeterli olacaktır. Mobil cihazlarınız ile istediğiniz yerde kolaylıkla biletinizi alabilir keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli yolculuğun adresi Fethiye Seyahat olmaya devam etmekte.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Fethiye Seyahat Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Fethiye Seyahat otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Fethiye Seyahat İletişim


Adres : Şehirlerarası otobüs terminali no:8 48300 Fethiye/Muğla/TÜRKİYE
Telefon : 0(252) 614 67 85
Website : www.fethiyeseyahat.com/
Çağrı Merkezi : -

Fethiye Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...