Fatsalılar Turizm Seyahat Acentesi Otobüs Seferleri

16 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.
Kayıtlı şube bulunmuyor.

Fatsalılar Turizm Seyahat Acentesi

Türkiye’nin 81 iline seyahat sağlamaktadır. 81 iline seyahatlerini tam takım sağlayan Fatsalılar Seyahat Acentesi Kurulduğu günden itibaren gelişmeyi hedeflemektedir. Gelişimini kurulduğu günden günümüze kadar sürdüren Fatsalılar Turizm Seyahatleri Gelişimin büyük bir ölçümünü Müşterilerine sağladığı rahatlıkları ve konforları belirten Fatsalılar Seyahat Acentesi Yöneticileri “Müşteri, her zaman haklıdır” mantalitesi ile seyahatlerini yürütmektedir.

Fatsalılar Turizm Seyahat Acentesi’nin Müşterilerine Sunduğu Konforlar ve Rahatlıklar Nelerdir?

Türkiye üzerinde bulunan Tüm Turizm Acenteleri gibi Müşterilerine rutin fakat etkili konforlar ve hizmetler sunmaktadır. Bunlar: Otobüslerinin genelinde 2+1 koltuk bulunmaktadır. Ve Bu koltukların bütünü Normal genişlikten nazaran Bir ölçü daha büyüktür. Bu sebeple müşterilerin koltuklara daha iyi yerleşmeleri ön görülmektedir. Geniş Koltukların Arka üst bölümlerinde her kişinin kendine özel Televizyon üniteleri ve Televizyon ünitelerinin yan bölmelerinde bulunan kulaklık girişmeleri varıdır. Geniş koltuklarının kendilerine göre ayarlanabilir alanları vardır. Koltuklarının yanı sıra Her koltuğun üst tarafında bulunan Soğuk- Sıcak klima düzeneği ve hemen onun üstünde ufak eşyalarınızı koyabileceğiniz ufak yuvalar bulunmaktadır. Çalışanların sizler için Sıcaktan bunaldığınız anda Soğuk içecekler ikramları ve Soğuktan içleriniz serinlediğinde ise İsteğe göre Sıcak, ılık içecekler imkânları, Bavullarınızı kendi numaralarınız ile bagaj bölümlerine koyabilme yetileri dahi bulunmaktadır. Bu sebepler sayesinde Müşterilerin gözlerinde taht kural Fatsalılar Seyahat günümüzde daha da çok modernleşmeyi hedeflemiştir. Konforları ve Hizmetleri bunlar ile de sınırlı değildir. Daha çok hizmetleri vardır.

Sizlerde Bu ve bunun gibi Üstün Modernlikle Seyahat edebileceğiniz Seyahat Acentelerini daha yakından araştırmak, görmek ve tanımak istiyor ve Bu seyahat Acenteleri ile seyahatlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve alt bölmede bulunan Otobüs Firmaları alanından Otobüs firmalarını tek tek araştırmak ve Sağ üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri Ve Uçak Biletleri Alanına girerek bu ve bunun gibi Otoüs Firmalarından Uygun fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Yukarıda da belittiğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Bilet siparişi vermektir.

Fatsalılar Turizm Seyahat Acentesi İletişim


Adres : Ordu
Telefon : 0452 233 14 52
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Fatsalılar Turizm Seyahat Acentesi Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...