Eskişehir Sedef Turizm Otobüs Seferleri

16 Eylül 2015


Eskişehir Sedef Turizm Seyahat Bileti Al

ESKİŞEHİR SEDEF TURİZM İLE YOLCULUKLAR DAHA FERAH

Eskişehir Sedef Turizm ile  seyahatler artık daha kaliteli. 30 yıllık geçmişinin getirdiği tecrübe ve deneyimlerle çalışmalarını sürdüren Eskişehir Sedef Turizm müşterilerinin desteğini almayı başarmıştır. Gideceğiniz güzergahı belirlediyseniz Eskişehir Sedef Turizm sizlere hizmet vermek için hazır.

Eskişehir başladığı ilk günden günümüze müşterilerinin desteğini alarak gelmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ile devam ederek müşterilerinin refah ve güvenini kazanmaya devam etmiştir.Ayrıca takip ettiği teknoloji ile araçlarını donatarak müşterilerinin rahatını sağlamayı başarmıştır. Yeni nesil teknoloji ile donatılmış olan araçları ile uzun yolculukları daha eğlenceli hale getirmeyi başarmıştır. Koltuk arkası bilgisayarlar ile uzun yolculuklar eskisi gibi sıkıcı olmayacak. Dilediğiniz zaman internete girebilir, müzik dinleyebilir, dilediğiniz gibi internette dolaşabilirsiniz. Uzun yolculuk denince akıllara gelen ilk firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Eskişehir sedef Turizm müşterilerinin güvenini kazanmak için gerekli çalışmaları ilk başladığı günden beri devam etmektedir. Sizlerde Eskişehir Sedef Turizm'i tercih etmek isterseniz biletlerinizi internet üzerinden www.Biletkess.com sitesine girerek alabilirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan bu site sizlere dilediğiniz yerden dilediğiniz gibi bilet alışverişi yapabilme imkanını sunuyor.

Eskişehir merkezli olan Eskişehir Sedef Turizm Eskişehir'in doğal ve tarihi güzelliklerini tanıtmayı kendilerine hedef olarak belirlemişlerdir. Eskişehir'in tarihi ve doğal güzellikleri görmenizi tavsiye ederiz. Eskişehir Sedef Turizm Eskişehir merkezli olarak bir çok güzergaha seyahat etmektedir. Eskişehir Sedef Turizm'in yaptığı seferleri şu şekilde sıralayabiliriz; Eskişehir - Ankara, Eskişehir - Kırıkkale, Eskişehir - İzmir, Eskişehir - Ankara, İstanbul - Eskişehir, Ankara - İstanbul, Eskişehir - İstanbul (Anadolu), Eskişehir - Uşak, İzmir - Kırıkkale, Ankara - Bolu, Ankara - Afyonkarahisar, Kocaeli - Ankara, İstanbul (Anadolu) - Ankara, İstanbul - Kırıkkale, Eskişehir - Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Ankara, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - İstanbul, Ankara - Kocaeli, Ankara - Uşak, Ankara - İzmit, Ankara - Turgutlu, Ankara - Bolvadin, Ankara - Gebze, İstanbul - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Ankara, İzmir - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Ankara - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Kırıkkale, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, Kırıkkale - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Ankara - Eskişehir Sizlerde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz Eskişehir Sedef Turizm'i tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken internet aracılığıyla www.Biletkess.com dan bilet alışverişi yapmanız.

Eskişehir Sedef Turizm İletişim


Adres : İki Eylül Caddesi No:3/B (Kızılay İş Merkezi Karşısı) Eskişehir - Türkiye
Telefon : 0 222 230 29 90
Website : www.sedeftour.com/
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...