Esadaş Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

11 Eylül 2015


Esadaş Turizm Seyahat Bileti Al

Esadaş Turizm 1983 yılında kurulan bir Firmadır  kuruluşundan bu yan dünyada değişen teknolojinin ilerleyişi ile çağın gereken tüm gereksinimlerini bünyesine alan firma yenilikçi yönetici zihniyeti ile gelişmeye ve yenilemeye devam eden kaliteli bir yolcu taşıma firması olma yolunda adımlar atan firmaların başında gelir. Türkiye de yaygın olarak kullanılan kara taşımacılığında yüksek standartları yakalayan Esadaş Turizm filosunda bulunan yaklaşık 800 çalışanı ile yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanmış toplumda ün kazanmış bir firma haline gelmiştir. Firmada çalışanların tamamı özel seçilmiş tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Firmanın araçlarını kullanan tecrübeli yıllarını bu sektörde geçiren kaptanlara sahiptir sizin güvenliğiniz için her seferde en az 2 kaptan bulunduran firma insan güvenliğini en üst sıralarda yer edinerek ona göre çalışmalar yapmaktadır. Siz de bizimle yolculuklar yapmak istediğiniz taktide www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınızı kullanarak ucuz güvenilir biletinizi alarak bizimle keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Filomuzda son model Mercedes araçlar bulunmaktadır 200 araçlık firmamız yılda 3 milyon insan taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti için formlar düzenleyen firma müşteri danışma ve şikayet merkezleri ile müşterilerinin dertlerini ve isteklerini dinleyen bir firmadır. Araçlarda bulunan tüm teknolojik aletler mevcuttur bunlardan bazıları TV sinema sistemi ile çok kanallı Radyo sisteminin yanı sıra Kablosuz internetin tüm imkanlarından faydalanmanız için size sunulan imkanlardan bazılarıdır. Firmanın bazı şubeleri şunlardır; Ankara, Antalya, İzmit, Diyarbakır, Samsun, Sivas, Erzurum, Erzincan, Amasya, Konya, Denizli, Burdur,Mersin,Manisa gibi merkez şehirlerde bulunan merkez şubeleri gibi ve şubelerinde hizmet veren firma yıllardır bu grafiğini yükseltmeye devam ederek ilerlemektedir. Firmanın seyahat ettiği bazı iller ise şu şekilde; Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Burdur, Bursa, Çorum,Denizli,Elezığ ve daha birçok şehre ziyaret eden firma bu illerden taşıdığı yolcularının beğenisini kazanmıştır. Araçlarda bulunan klima sistemleri ile istediğiniz havayı yaratarak yaz kış konforlu seyahat edebilirsiniz. Siz değerli yolcularımız için 2+2 ve 2+1 konforlu ve geniş koltukları ile hizmet veren firmamız ile yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz konforlu biletler alabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Esadaş Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Esadaş Turizmotobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Esadaş Turizm Seyahat İletişim


Adres : Erzurum Esadaş Turizm Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Cad. No:7/A Yakutiye/Erzurum
Telefon : 444 00 25
Website : www.esadas.com
Çağrı Merkezi : 444 00 25

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
100 Puan

 • Çok İyi
  100%
  (1) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • Esadaş Turizm
  13 Eylül 2015
  "Esadaş Turizm"

  Esadaş Turizm hey yere sefer yapsın. Esadaş Turizm otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi Esadaş Turizm firması da Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?