Es Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

11 Eylül 2015


Es Turizm Seyahat Bileti Al

Es Turizm Eskişehir'i merkez olarak kabul etmiştir. Eskişehir deki güzellikleri ülkemize tanıtmayı amaç olarak hedeflemişlerdir. Es Turizm müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için bir çok çalışmalar yapmıştır. Müşterilerin önerilerini ve şikayetlerini ön planda tutarak yaptıkları bu çalışmalar sonucunda başarı sonuçlar almışlardır. 39 yıllık geçmişi ile eski ve köklü bir firma olan Es Turizm en iyi otobüs firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Sizlerde Es Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan bu site sizlere istediğiniz yerde dilediğiniz tarihe bilet alabilme imkanı sağlıyor.

Gelişen teknoloji ile paralel bir gelişme gösteren Es Turizm gelişen yeni teknoloji ile araçlarını donatmış ve son teknoloji ile donatılmış araçları ile hizmet vermeye devam etmiştir. Verdikleri hizmetlerden memnun olan müşterileri her zamana teşekkürlerini eksik etmemiştir. Koltuk arkası bilgisayarlar ile uzun seyahatleri daha rahat hale getiren Es Turizm seyahat denince akıllara gelinen ilk firmalardan biri olmayı başarmışlardır. Sizlerde Es Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi en basit bir yöntemle www.Biletkess.com sitesine girerek tek tık ile biletlerinizi alabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletleri ile diğer bilet alışverişi yapan sitelere fark atan www.Biletkess.com sitemiz bütün her şeyi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Eskişehir başta olmak üzere bir çok ilimize seferler düzenleyen Es Turizm sizleri kaliteli bir yolculupa çağırıyor. Es Turizm'in seyahat ettiği güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Kırıkkale - Ankara, Ankara - Kırıkkale, Ankara - İzmir, İzmir - Ankara, İstanbul - Ankara, Ankara - İstanbul, Ankara - İstanbul (Anadolu), İzmir - Uşak, İzmir - Kırıkkale, Ankara - Bolu, Ankara - Afyonkarahisar, Kocaeli - Ankara, İstanbul (Anadolu) - Ankara, İstanbul - Kırıkkale, Ankara - Salihli, İzmit - Ankara, Kırıkkale - İzmir, Gebze - Ankara, İstanbul - Bolu, Kırıkkale - İstanbul, Ankara - Kocaeli, Ankara - Uşak, Ankara - İzmit, Ankara - Turgutlu, Ankara - Bolvadin, Ankara - Gebze, İstanbul - İzmit, Kocaeli - Kırıkkale, Gölcük - Ankara, İzmir - Banaz, Kırıkkale - İstanbul (Anadolu), İstanbul - Kocaeli, Alibeyköy - Ankara, Ankara - Seferihisar, Kırıkkale - Uşak, İzmit - Kırıkkale, Ankara - Banaz, Ankara - Çay, Harem - Ankara, Karamürsel - Ankara, Kırıkkale - İzmit, Kırıkkale - Bolu, Kırıkkale - Gebze, Ankara - Alibeyköy, İstanbul (Anadolu) - Kırıkkale güzergahlar üzerinde seyahat etmektedir. Sizlerde bu güzegahlar  üzerinde seyahat etmek isterseniz tek yapmanız gereken www.Biletkess.com sitesine girerek biletleriniz almanız. İyi yolculuklar...

Es Turizm Seyahat İletişim


Adres : Kurtuluş Mah. Millet Cad. No: 5 Kırıkkale/TÜRKİYE
Telefon : -
Website : www.esturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 44 71

Es Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...