Erzincan Nazar Turizm Otobüs Seferleri

11 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Erzincan Nazar Turizm

Yıllardır taşımacılık sektöründe bulunan Erzincan Nazar Turizm taşımacılık sektöründe yıllarını harcayan tecrübeli yöneticiler ve tecrübeli çalışanları ile Erzincan ve çevre ilinde yıllardır hizmet veren firmalardan olan Erzincan Nazar Turizm tecrübeli kaptanlarının yanı sıra özel seçilmiş çalışanları ile taşıdığı yolcularının beğenisini kazanmıştır. Firma yolcuları için birçok hizmete başvurarak geçmişte karşısına çıkan olumsuzluklardan kurtularak yenilikçi zihniyeti ile filosuna yeni araçlar alarak Erzincan ve çevresine büyük hizmetler etmeye devam etmekte olan bir firmadır. Firma filosuna yeni filolar katarak her geçen gün büyümeye devam etmekte olan büyük firmaları zorlamaya yönelik büyük projelerinin olduğunu duyurmuştur. Vatandaşlara sunduğu hizmetlerden en önemlisi ise müşterinin dertlerini ve isteklerini grafikler ile yönetime sunan raporlar hazırlayan 7/24 çalışmakta olan şikayet masası olmasıdır çoğu firmada olmayan bu özellik Erzincan Nazar Turizm de bulunmaktadır.

Filolarına bağlı araçların hepsi son model Mercedes modelleri ile müşterilerinin daima en kaliteli hizmeti vermeye yönelik çalışmalar yapan firma araçların içinde bulunan yolculuk hizmetlerinin tümü mevcuttur bunlardan bazıları ise TV sinema sistemleri Çok kanallı Radyo sistemlerinin yanı sıra Kablosuz internetin tüm faydalarında yararlanabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Siz değerli yolcularımıza 2+2 ve 2+1 VIP koltuklar ile geniş ferah rahat konforlu yolculuklar düzenleyebilirsiniz. Firmanın seyahat ettiği bazı iller şunlardır; Ankara, Erzincan, İstanbul,Gebze,İzmit gibi illere seyahat eden firmanın birçok şubesi bulunaktadır bu şubelerden bazıları şunlardır; Ankara- Batıkent,Demetevler ,Dutluk ,Etlik ,Keçiören ,Kızılay ,Tepebaşı,Erzincan Müdüriyet ,Erzincan Refahiye

 İstanbul-Harem ,Kartal ,Sultanbeyli-,Tepeüstü ,İstanbul Büyük Otogar,Şişli ,Gebze ,İzmit ve daha birçok ilçe ve ilde şubesi bulunan firma müşterilerine ücretsiz servisler göndererek daima hizmeti en kaliteli şekilde yapmaktadır.  Araçlarımızda bulunan Klima sistemleri ile istediğiniz ortamı yaratarak keyifli konforlu yolculuklar yapabilme şansına sahipsiniz Mobil cihazlarınız ile rahatlıkla 7/24 biletinizi kredi kartınız ile www.biletkess.com sitesinden alarak ucuz güvenli rahat yolculuklar yapma şansın sahipsiniz .

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Erzincan Nazar Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Erzincan Nazar Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Erzincan Nazar Turizm İletişim


Adres : Erzincan
Telefon : 224 21 07- 223 66 24- 223 47 24
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  100%
  (1) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • Sibel sevda
  13 Eylül 2015
  "Erzincan Nazar Turizm"

  Bu firma hey yere sefer yapsın. otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?