Erzincan Fırat Turizm Otobüs Seferleri

10 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

ERZİNCAN FIRAT TURİZM İLE SEYAHAT ATIK ÇOK DAHA RAHAT

Erzincan Fırat Turizm ülkemizde hizmet veren ve yolcu taşımacılığı yapan onlarca şirketlerden sadece birisidir. Bu sektör üzerinde 30 yıllık geçmişi ile kazandığı bilgi ve birikimle çalışmalarını sürdürmektedir. 30 yıllık kazandığı deneyimler ile müşteri memnuniyeti için bir çok çalışmalar yapmıştır ve yaptığı çalışmalar sonucunda başarılı sonuçlara varmışlardır. Yaptığı çalışmalar ile müşterilerinin teşekkürlerini almayı başarmışlardır. Erzincan Fırat Turizm ile seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız internet aracılığıyla birlikte www.Biletkess.com dan biletlerinizi tek tık ile alabilirsiniz. Ayrıca artık mobil uyumlu olan bu siteden istediğiniz yerden dilediğiniz gibi bilet alabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletleri ile vatandaşlarına hizmet sunan bu site diğer bilet satışı yapanları arasında lider durumdadır.

Erzincan Seyahat Turizm kendilerine merkez olarak adından da anlaşıldığı gibi Erzincan'ı seçmişlerdir. Erzincan'ın tarihi ve doğal güzelliklerini en iyi şekilde anlatmayı başarabilen Erzincan Fırat Turizm müşterilerine Erzincan'ın güzelliklerini anlatmak için bir çok çalışmalar yapmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte paralellik gösteren Erzincan Fırat Turizm her daim müşterilerini düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Koltuk arkası televizyonları ile yolculuğu daha eğlenceli bir hale getiren Erzincan Turizm akıllara seyahat denilince akıllara ilk gelen firmalardan birisi olmayı başarıyor. Koltuk arkası televizyonlar ile yolculuk eden müşteriler oldukça memnun görünüyorlar. Sizlerde Erzincan Fırat Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi bir internet aracılığı ile www.Biletkess.com sitesinden kolaylıkla tek tık ile alabilirsiniz.

Erzincan başta olmak üzere Türkiye'nin birçok iline seferler düzenleyen Erzincan Fırat Turizm uzun yolculukları daha eğlenceli bir hale dönüştürüyor. Erzincan Fırat Turizm'in yaptığı bazı seferleri şu şekilde sıralayabiliriz: Çayırlı, Ula (Erz), Refahiye, Zara, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl, Bursa, Suşehri, Koyulhisar, Reşadiye, Niksar, Erbaa, Amasya, Çorum, Merzifon, Osmancık, Tosya, Ankara, Gerede, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit, Gebze, İstanbul, Akdağmadeni, Afyon, Uşak, Turgutlu, Salihli, İzmir gibi yerlere seyahatlerde bulunmaktadır. Sizlerde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz Erzincan Turizm'i tercih edebilirsiniz. Biletleriniz www.Biletkess.com dan rahatlıkla alabilirsiniz.

Erzincan Fırat Turizm İletişim


Adres : Erzincan
Telefon : 0446-214 23 03- 223 94 64- 224 45 65
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Erzincan Fırat Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...