Eren Turizm Otobüs Seferleri

10 Eylül 2015


EREN TURİZM İLE YOLCULUK DAHA RAHAT

Eren Turizm ile yolculuk artık daha rahat ve güvenilir. Müşterilerinin desteği ile çalışan Eren Turizm kendilerine amaç olarak müşterilerinin rahatlığını seçmiştir. Siz gideceğiniz yeri belirleyin ve gerisini Eren Turizme bırakın. Eren Turizm sizler için kaliteli ve rahat bir yolculuk vermek için hazır.

Eren Turizm 30 yıllık geçmişinin getirdiği deneyim ve tecrübe ile günümüze gelen, müşteri memnuniyeti ile devam ederek müşterilerine daha rahat ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca teknoloji ile paralel bir gelişme gösteren Eren Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı çalışmalardan müşterileri oldukça memnun. Gelişen teknoloji ile araçlarını donatan Eren Turizm yeni nesil araçları ile müşterilerinin rahatına rahatlık katmıştır. Müşterilerin memnuniyeti ön planda tutularak yapılan çalışmalardan başarılı sonuçlar almıştır. Sizlerde bu rahatlık çerçevesinde seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca mobil uyumlu olan bu site sizlere istediğiniz yerde dilediğiniz saate veya tarihe bilet alabilme imkanını sunuyor.

Bursa merkezli olan Eren Turizm, Turizm sektöründe de kaliteli ve güvenli hizmetleriyle ve Türkiye'nin her bölgesine seyahatler düzenlemiştir. Bursa ilimizi ülkemize tanıtmayı kendilerine amaç olarak saymıştır. Bursa'nın doğal güzelliklerini ve tarihi özelliklerini insanlarımıza en başarı bir şekilde tanıtmayı başarmışlardır. Sizlerde Bursa ve çevresine seyahat etmek isterseniz Eren Turizm'i seçebilirsiniz. Eren Turizm'i seçerseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan alabilirsiniz.

Eren Turizm firmasının düzenlediği güzergahları şu şekilde sıralayabilriz: Cide- Abana, Cide- Taşköprü, Cide- Şenpazar, Cide- Seydiler, Tosya- Pınarbaş, Tosya- Küre, Tosya- İnebolu, Tosya- İhsangazi, Tosya- Hanömü, Tosya- Doğanyurt, Tosya- Devreknani, Kastamonu- Daday, Tosya- Çatalzeytin, Bursa- Cide, Tosya- Bozkır, Kastamonu- Azdavay, Tosya- Zonguldak ,Tosya- İstanbul, Tosya- Edirne, Tosya- Tekirdağ- Tosya- Çanakkale, Tosya- Balıkesir, Tosya- Manisa, Tosya- Uşak- Tosya- İzmir, Tosya- Aydın, Tosya- Muğla, Tosya- Denizli, Cide- Burdur, Cide- Eskişehir, Cide- Bilecik, Tosya- Bursa, Cide- Bolu, Tosya- Düzce” seyahatler düzenlemektedir. Sizlerde Eren Turizm'i tercih ederseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla istediğiniz yerden en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Eren Turizm İletişim


Adres : Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı 331. Sk. F/B N:2 Nilüfer/Bursa
Telefon : (0224) 242 46 25
Website : www.bursaerenturizm.com/
Çağrı Merkezi : -

Eren Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...