Erektaş Seyahat Acentesi Otobüs Seferleri

10 Eylül 2015


Erektaş Seyahat Acentesi Bileti Al

Türkiye’nin Birçok iline seyahat düzenlemektedir. Erektaş Turizm 30 Nisan 1987 senesinde Ömer Yaşar BAÇ önderliğinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Gelişmeyi hedefleyen Erektaş Seyahat Acentesi Birçok Seyahat turizminden daha önce büyümüştür. Büyümesinden en büyük etken Müşterilerinin memnun kalması olarak bilinmektedir. Sadece Müşteri memnuniyetini benimseyen Erektaş Seyahat Müşteri memnuniyetini : “Her şeyin başı müşteridir” mantalitesi ile sağlamaktadır. İlk önce Müşteri hakları ondan sonra çalışan haklarını da savunan Seyahat acentesinin büyümesi bunlarla ibaret değildir. Sizlerde bu ve bunun gibi bir çok Seyahat Acentesini tanımak, Onlar ile Seyahat Yapmak istiyorsanız yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girip en alt bölmede bulunan Otobüs Firmaları Alanına girip Otobüs Firmalarına Bakmak olacaktır. Bunların Yanı sıra Bu ve Bunun Gibi seyahat Acentelerinden bilet siparişi vermek istiyorsanız sağ üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri ve Uçak Biletleri alanından bilet siparişleri verebilirsiniz.

Erektaş Seyahat Acentesi’nin Güzergâhları Nerelerdir?

ANKARA- İSTANBUL, ANKARA- ERBAA, BURSA- NİKSAR, ERZURUM- SAMSUN, İSTANBUL- ERBAA, SAMSUN- ERZURUM, SAMSUN- ERBAA, SİVAS- TOKAT- ERBAA, ERBAA- ANK- KÜTAHYA- BİLECİK, ERBAA- İSKENDERUN-  HATAY, ERBAA- ANKARA, ERBAA- İSTANBUL, ERBAA- SAMSUN, NİKSAR- ERBAA- ANKARA, NİKSAR- ERBAA- ISPARTA- BURDUR, NİKSAR- ERBAA- BURSA, NİKSAR- ERBAA- İSTANBULA, ERBAA- SAMSUN, ERBAA- TOKAT- SİVAS, ERBAA- KÜTAHYA, HAREM- ERBAA olarak bilinmektedir.

Erektaş Seyahat Acentesi’nin Şubeleri:

Amasya- Amasya Otogar, ANKARA- ANKARA OTOGAR, ANKARA- BATIKENT, ANKARA- DEMETEVLER, ANKARA- ETLIK, ANKARA- KIZILAY, BOLU- SİSTEM, ERBAA- AKKOÇ, ERBAA- DEĞİRMENLİ, ERBAA- ERBAA MERKEZ, ERBAA- ERBAA OTOGAR, HAREM- HAREM, İSTANBUL- BAHÇELİEVLER,  İSTANBUL- CENNET, İSTANBUL- ESENLER, NİKSAR- NİKSAR MERKEZ, NİKSAR- NİKSAR OTOGAR, SAMSUN- SAMSUN ATAKUM, SAMSUN- SAMSUN MEYDAN, SAMSUN- SAMSUN MEYDAN, SAMSUN- SAMSUN OTOGAR, SİVAS- SİVAS OTOGAR,  TAŞOVA- TAŞOVA olarak bilinmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ve bunun gibi bir çok Otobüs Firması ile Seyahatinizi gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek sağ üst bölmeden bizler ulaşı bilet fiyatı talebinden bulunmak olacaktır.

Erektaş Seyahat Acentesi İletişim


Adres : Gazi Osman Paşa Mah. Gazi Bulvarı Erbaa / Tokat
Telefon : 0356 715 14 01
Website : www.erektas.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Erektaş Seyahat Acentesi Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...