Eray Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

10 Eylül 2015


Eray Turizm Seyahat Bileti Al

1984 yılında kurulan firma Unvan değişikliği ile taşımacılık sektörüne atılmıştır.Yıllarını taşımacılık sektöründe geçiren firma geçmişteki zorluklardan kurtularak geleceğe emin adımlar atarak bugünlere gelmeyi başarmıştır. Halka hizmeti hakka hizmet etmek sloganı ile yola çıkan firma yöneticileri yıllardır büyük adımlar atarak yolcu taşıma sektöründe ilerlemeler yapmıştır. Yöneticilerin tecrübeleri ile filolarına aldığı deneyimli kaptanları ve özel seçilmiş elemanları ile müşterilerinin ilgisini ve beğenisini kazan  firma her müşteriye aynı saygıyı ve hizmeti vermeye çalışmakta olan ayrımsız eşitlik ahlakı ile yönetilen yöneticilerden oluşmaktadır. Siz de bizime yolculuk yapmak istediğiniz taktirde bizim firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletlerinizi alabilir sevdikleriniz ile keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Filosuna kattığı son model Mercedes araçlar ile araçların içinde yer alan son model teknolojik aletlerden bazıları şunlardır; TV sineme sistemi ile Çok kanlı Radyo sisteminin yanı sıra Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz imkanlar sunan firma yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Firma Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyerek tüm yurdumuzda müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Firmanın bazı şubeleri şunlardır;            BURSA, ÇORLU,DUDULLUESENYURT,ESKİŞEHİR,FATSA MÜDÜRİYET, İSTANBUL GAZİ .MH,GEBZE ,GİRESUN,HADIMKÖY,İNEGÖL,İSTANBUL ESENLER OTOGAR ve daha birçok şubesi bulunan firma Türkiye genelinde birçok şehre seyahat etmektedir firmanın seyahat ettiği bazı iller şu şekildedir; İzmit,İstanbul,Samsun,Denizli,İzmir ve daha birçok ilde seferler düzenleyen firma otobüslerinde bulunan tüm imkanları müşterilerine sunmaktadır yaptığı ikramlar ile müşterilerinin beğenisini toplayan firma 2+2 ve 2+1 VIP koltuklar ile geniş ferah konforlu seyahatler geçirmeniz için birçok imkan sağlamakta siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartın ile biletiniz alarak rahat konforlu yolculuklar yapmak olacaktır. Mobil cihazlarınız ile 7/24 biletlerinizi alabilir bizimle keyifli yolculuklar yapabilirsiniz yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi almak olacaktır.

Firmanın sizlere sunduğu diğer bir kolaylık ise 7/24 çalışan müşteri danışma servisi ve şikayet servisi gibi şikayetlerinizi yöneticilere ileterek sizin dertlerinizi dinleyen bir firma olma özelliği sunmaktadır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Eray Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Eray Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Eray Turizm Seyahat İletişim


Adres : Kavaktepe Mevkii Yeni Otogar No:6 Ünye / Ordu
Telefon : (212) 658 07 97 - 658 07 98
Website : www.erayturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Eray Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...