Elazığlılar Seyahat Acentesi Otobüs Seferleri

09 Eylül 2015


Elazığlılar Seyahat Acentesi

Günümüz de Yolcu ve Yük taşımacılığında geniş bir yapıya sahip olan Elazığlılar Seyahat Acentesi 4 Haziran 2013 senesinde İsmail Çete adlı İş adamı tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu tamamladığı adan itibaren Kategorisinde bulunan uzaman şirketleri gerisinde bırakıp tüm seferleri karayolu üzerine yoğunlaştıran Elazığlılar Seyahat Acentesi Sonradan kurulmuş olmasına rağmen bir çok seyahat acentesini geride bırakmıştır. Çok kısa zamanda Müşterilerine de kendini kanıtlayan Elazığlılar Seyahat Acentesi’nin tek istediği  Müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini hat safa da kılan Seyahat Acentesi “ Müşteri Her zaman Rahatı Hak eder” mantalitesi ile seyahatlerini düzenlemektedir. Müşterinin her zaman haklı olduğunu savunan acente bu sebeple bir çok müşterisi tarafından tebrik dahi edilmiştir. Müşteri Memnuiyetinin yanı sıra Çalışmalarının da haklarını belirten Seyahat Acentesi Müşterilerinin de bu konuda temkinli olmalarını belirtmektedir. Müşteriler Ne nebze haklı ise çalışan Personelleri de o derece haklıdır.

Elazığlılar Seyahat Acentesinin Kalite Anlayışı Nedir?

“Her yolculuk bir hikayedir, bir anıdır, Elazığlılar Turizm yol arkadaşlarımızın seyahatlerinin, güzel anılara devşirmesi her gün bu işi daha sevinçle yapmamızı sağlamaktadır. Seyahat ulaşmaktır, yolculuk ise kavuşmak anlamına gelir,  Sizi seyahat etmek istediğiniz yerlere kavuşturuyoruz" olarak benimsenmiştir.

Elazığlılar Fergi Sigortası

Elazığlılar Turizm değerli seyahatçilerini ve çalışanlarını bütün yolculuk seferince maddi olarak güvence altına almaktadır. Seyahatçilerimiz yolculuk süresince ve ulaştıkları yerker şehir içi servis arabalarımızla yaptıkları ulaşım süresince Palandöken Turizm tarafınca sigorta altına alınmaktadır.

Elazığlılar Turizm’in verdiği İkramlar

Elazığlılar Seyahat Acentesi yolcuları için her türlü konforu sağlamaktadır. Konfor konusunda çok hassas davranmaktadırlar. Bu hassasiyet kadrajı içerisinde önem verilen konulardan bir kaçı da, Yolculuk esnasında seyahatçilerimize ikramlık takdim etmektir. İkramlıklarımızı büyük güzellikler içinde seçmekteyiz ve tedarikçi firmalarından standartlar ötesinde hizmet vermelerini talep etmekteyiz.

Sizde Bu ve bunun gibi birçok Seyahat Acentesinden Bilet Almak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek üst bölmede bulunan Otobüs Biletleri tarafından Sipariş vermektir. Evet, Tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek sipariş vermektir.

                                                                                                                

 

Elazığlılar Seyahat Acentesi İletişim


Adres : Elazığ
Telefon : -
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Elazığlılar Seyahat Acentesi Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  50%
  (1) 

 • İdare Eder
  50%
  (1) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (2)

Yorumlar (2)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • ferdi
  14 Şubat 2016
  "Elazığ"

  Elazığlılar adlı firma ile batı'dan gelip Diyarbakır üzerinden elazığa giden otobüs firması ile bir kaç defa yolculuk yaparken en çok dikkat ettiğim şeylerden birtanesi tabikide otobüs içerisindeki hizmet görevlisi şahsın yolcular ile olan iletişimi tabikide iyiydi.

 • murat kaya
  26 Ocak 2016
  "hizmet"

  Yolculuklarımız il binişten inişe kadar şükür rahat bir şekilde sürerken hizmetler biraz daha kaliteli olabilirse daha iyi olabilir. tabi müşterileri memnun etmek her zaman dört dörtlük olmayabilir ama memnun olurlarsa otobüs firmaları açısından iyi olur ve kazanç bakımından daha güzel olur.