Elazığ Hazar Turizm Otobüs Seferleri

09 Eylül 2015


ELAZIĞ HAZAR TURİZM SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Elazığ Hazar Turizm kendisine Elazığ'ı merkez olarak seçmiştir. Elazığ'ın güzelliklerini ve tarihi yerlerini tanıtmayı kendilerine hedef olarak belirlemiştir. 1967'de Chevrolet ve Margrus marka araçlar ile münferit yolculuğa ilk kez başlamışlardır. 1970'li yıllar da ise havalı Apollo marka araçlar ile zor koşullar içinde yolcu taşımacılığına devam etmiştir. 1970'li yıllarda Mercedes fabrikasının ürettiği dönemin meşhur  ve hala günümüzde bile çalışmaya devam etmektedir.  Sizlerde Elazığ Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan biletlerinizi tek tık ile alabilirsiniz.  Ayrıca mobil uyumlu olan bu site ile istediğiniz yerden istediğiniz saate ve tarihe telefonlarınız ile bilet alışverişi yapabilirsiniz.

Yeni bir yüzyılın "Önce Hizmet" sloganı ile 30 adet son model otobüs filosu, 300'ü geçik bilet satış noktası, 750 çalışanı, 30 adet şehir içi servisi, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilet Otomasyon sistemi, modern konaklama tesisleri ile değerli yolcularına en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Sizlerde Elazığ Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan alabilirsiniz.

Elazığ Hazar Turizm Türkiye'nin bir çok yerine en iyi şekilde hizmet etmektedir. Elazığ Hazar Turizm'in seyahat ettiği güzergahları şu şekilde sıralayabiliriz; Elazığ - Abana, Elazığ - Taşköprü, Elazığ - Şenpazar, Elazığ - Seydiler, Elazığ- Pınarbaş, Tosya- Küre, Tosya- İnebolu, Tosya- İhsangazi, Elazığ - Hanömü, Tosya- Doğanyurt, Tosya- Devreknani, Kastamonu- Daday, Tosya- Çatalzeytin, Bursa- Cide, Tosya- Bozkır, Kastamonu- Azdavay, Tosya- Zonguldak ,Tosya- İstanbul, Tosya- Edirne, Tosya- Tekirdağ- Tosya- Çanakkale, Tosya- Balıkesir, Tosya- Manisa, Tosya- Uşak- Tosya- İzmir, Tosya- Aydın, Tosya- Muğla, Tosya- Denizli, Cide- Burdur, Elazığ - Eskişehir, Cide- Bilecik, Tosya- Bursa, Cide- Bolu, Tosya- Düzce” olarak seyahat etmektedir. Sizlerde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz biletlerinizi internet aracılığı ile www.Biletkess.com dan tek tık ile alabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun biletleri ile dikkati üzerine çeken bu site diğer bilet satışı yapan sitelerden daha çok tercih edilmektedir.

Elazığ Hazar Turizm İletişim


Adres : Elazığ
Telefon : 444 03 23
Website : www.elazighazar.com/
Çağrı Merkezi : 444 03 23

Elazığ Hazar Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...