Egemen Seyahat Turizm Otobüs Seferleri

08 Eylül 2015


EGEMEN SEYAHAT TURİZM ARTIK SİZLERE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Egemen Seyahat Turizm ülkemizde hizmet veren ve yolcu taşımacılığı yapan binlerce şirketlerden birisidir.  Bu sektör üzerinde yeni kurulan firma olduğundan insanlarımız tarafından yeni tercih edilen Egemen Seyahat Turizm, İnternet üzerinden hizmet vermektedir. Egemen Seyahat Turizm ile seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın www.Biletkess.com sitesinden biletlerini tek tık ile alabilirler. Ayrıca artık mobil uyumlu olan bu site sizlere istediğiniz yerden dilediğiniz saate ve tarihe bilet alabilme imkanını sağlıyor.

Egemen Seyahat Turizm kendilerine merkez olarak İstanbul'u seçmişlerdir. İstanbulun tüm tarihi ve doğal güzelliklerini vatandaşlarımıza tanıtmayı hedef olarak seçmişlerdir. Bu konu üzerinde bir çok çalışmalar yapmışlardır. Bu yaptıkları çalışmalar üzerine en iyi firmaların yanında yer almayı başarmışlardır. Her yönüyle güzellikler içerisinde olan İstanbul üzerine her bölgeden seyahat eden Egemen Turizm hizmette sınır tanımamışlardır. Kendilerini tercih eden müşterilerinin konforunu ve rahatlığını ön planda tutarak ve müşterilerin öneri ve sikayetleri göz önünde bulundurarak çalışmalar yapmışlardır. İstanbul ve çevresinde seyahat etmek isterseniz sizlere Egemen Seyahat Turizm'i tercih etmenizi öneririz. Konforlu ve kaliteli bir yolculuğun adresi olan Egemen Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla tek tık ile alabilirsiniz. Her bütçeye uygun otobüs biletleri ile diğer otobüs satış sitelerinden ayrılan en büyük özelliği oluyor.

Her açıdan yaptıkları çalışmaları ile ön plana çıkan Egemen Seyahat Turizm çalışanları, müşterilerinin rahatı için her türlü çalışmalarda bulunuyorlar. Yaptıkları bu çalışmalar ile müşterilerin gözüne girmeyi başaran Egemen Turizm gün geçtikçe daha çok tercih edilen otobüs firmalardan biri haline gelmeyi başarıyor. Egemen Turizm ülkemizin bir çok yerinde şubeleri bulunmaktadır. Şubelerinin bulunduğu yerleri şu şekilde sıralayabiliriz; Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Tokat gibi yerlerde şubeleri bulunmaktadır. Egemen Seyahat Turizm'i tercih etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan kolaylıkla tek tık ile alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site ile telefonlarınızdan ve tabletlerinizden dilediğiniz yerden bilet alabilirisiniz. İyi yolculuklar...

 

Egemen Seyahat Turizm İletişim


Adres : Atatürk C. Funda S. N:30 Altınşehir Küçükçekmece - İSTANBUL Küçükçekmece İstanbul
Telefon : (0212) 6294757
Website : -
Çağrı Merkezi : (0212) 6294757

Egemen Seyahat Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...