Efe Tur Seyahat Otobüs Seferleri

08 Eylül 2015


Efe Tur Seyahat Bileti Al

Türkiye’nin Bir çok ili ve ilçesine seyahat düzenlemektedir. Efe Tur Seyahat acentesini 1990 Yılında Mehmet Sadık Efe adlı yönetici tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri Müşteri memnuniyetini sağlayan Aile Şirketi Efe Tur Seyahat Acentesi 2012 yılının Ekim aylarından itibaren Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaları tarafından yürütülmektedir. Efe Tur Turizm’in kuruluş amacı Kurulduğu ilk günden itibaren İş ruhunu kaybetmeden Günümüze kadar getirip, Günümüz teknolojisi ile uyarlayıp Günümüzdeki Otobüs Firmalarına örnek olmadır. “Önce Müşteri” Anlayışı ile bugünlere gelen Seyahat acentesi 1990 senesinden bu yana Profesyonel Personelleri ile yollarına devam etmişlerdir. Piyasaya çıktıkları andan itibaren Müşteri Memnuniyetini bir nebze olsun arttırmak isteyen Efe Tur Seyahat Acentesi için önce her zaman Müşteri gelir. Müşterilerine Rahat, Konforlu bir seyahat sağlam için Birçok konforu Araçlarına yerleştirmiştir. Bunlar Başlıca Şunlardır: Geniş koltuklar ve Her geniş koltuğun üst bölmelerinde bulunan Klimalar ve Klimaların üzerinde bulunan Eşyaları koymak için yerler, Sıcakta Bunalan Müşteriler için Soğuk, Üşüdüklerinde Sıcak İçecek ikramları, Koltukların arkalarında bulunan Televizyon Grupları, Koltukların Televizyon gruplarının hemen altında bulunan yemek yeme entegreleri, Bilgisayarlarınızdan yahut Telefonlarınızdan girebileceğiniz Wifi düzenekleri ve bunların yanı sıra Bagajlara kendi elleriniz ile koyabileceğiniz eşya düzenekleri

Efe Tur turizm’in Düzenlediği Seferler?

ANKARA- YALOVA, ANKARA- KARAMÜRSEL, ANKARA- BARTIN- AMASRA, ANKARA- GEBZE, ANKARA-BARTIN- AMASRA, ANKARA- YALOVA, ANKARA- GEBZE- İSTANBUL, ANKARA- BARTIN, ANKARA- KARAMÜRSEL, ANKARA- BARTIN, ANKARA- GEBZE, ANKARA- KARAMÜRSEL, ANKARA- BARTIN, ANKARA- BARTIN, ANKARA- KARAMÜRSEL, ANKARA- BARTIN, ANKARA- GEBZE, ANKARA- BARTIN, ANKARA- YALOVA, BARTIN- ANKARA- ANTALYA- ALANYA, ANKARA- KARAMÜRSEL, ANKARA- BARTIN- AMASRA, ALANYA- ANKARA- BARTIN, ANKARA- GEBZE, ANKARA- BARTIN olarak bilinmektedir.

Siz de bu ve bunun gibi bir çok Seyahat Acentesinden Bilet Alıp Seyahat düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girmek ve Sağ Üst Bölmede Bulunan Otobüs Biletleri alanına girerek sizlerin bütçesine en uygun bilet firmasını bulup Bilet siparişi vermek olacaktır. Dediğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girip bilet siparişi vermek.

 

 

Efe Tur Seyahat İletişim


Adres : Yeşilova Mah.Yeşilova Cad. NO:75 EFETUR TESİSLERİ / KOCAELİ
Telefon : 0 262 426 91 00
Website : www.efetur.com.tr
Çağrı Merkezi : 0 262 426 91 00

Efe Tur Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
100 Puan

 • Çok İyi
  50%
  (1) 

 • İyi
  50%
  (1) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (2)

Yorumlar (2)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • bursalı
  02 Kasım 2015
  "bursa efe tur otobüs bileti"

  biletkess.com siteden otobüs biletleri arama yaptığımda izmit bursa seferi için en ucuz bilet fiyatı efe tur otobüs firması oldu

 • veysi geyik
  13 Eylül 2015
  "Efe tur hey yere gitsin"

  Efe tur hey yere sefer yapsın. Efe tur otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi efe tur firması da Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?