Ece Turizm Otobüs Seferleri

07 Eylül 2015


Ece Turizm Seyahat Biletleri Al

1950 yılından taşımacılıkta bir araç ile yola çıkan Ece Turizm yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile yükselmeye başladı Erzincan dan Bursa merkeze taşıyan firma 1960 yıllarında ahşap otobüsler ile yolcu taşımacılığını yapmaya devam eden firma 1970 yılında profesyonel yolcu taşımacılık sektörüne atılarak gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir. Ece Turizm yöneticilerinden olan Ahmet ece o yıllarda öğrenci olduğu için fazla ilgi gösterememiştir. 1973 yılında aldığı 6 adet araç ile Erzurum dan İstanbul a  yolcu taşımacılığına başlamıştır. İstanbul Topkapıda bulunan otogardan araçlar çıkaran firma yılların verdiği tecrübeler ile bu günlere gelmeyi başarmıştır. Firma bugün ile birlikte Edirne den İstanbul’a ve İstanbul’dan tüm Türkiye ye seyahat eden otobüslere sahip bir firma olma özelliği almıştır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin konforları için Filolarımızda bulunan araçların tamamında son model teknolojiler ile donatılmış Tv sinema sistemleri ile Çok kanallı Radyo istemleri yer almaktadır.

Siz değerli yolcularımız için Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanmanız için kablosuz internet sistemi yer almaktadır. 2+2 ve 2+1 Vıp koltuklar ile geniş ferah konforlu koltuklara sahip olan araç tüm müşterilerinin beğenisini kazanmış yılların verdiği tecrübeye sahip kaptanları ve çalışanları ile müşterilerine gereken tüm hizmeti veren firma tercihlerinin en üst sıralarında yer almayı başarmıştır. Tercih edilen firma özelliği taşıyan firma bugün birçok ile yolculuk yapan firmaların başında gelir. Siz de bizimle yolculuk yapmak diğer firmalarda bulunmayan hizmetleri bizde bulmak için www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alabilir güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz. EDIRNE - BABAESKI - LULEBURGAZ – CORLU-EDIRNE - MURATLI – TEKIRDAG merkezli ve daha birçok merkeze yolculuklar düzenlemektedir. Mobil cihazlarınız ile 7/24 biletinizi www.biletkess.com sitesinden kredi kartınız ile alarak keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Ece Turizm  Otobüs, Mobil Ece Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Ece Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

Ece Turizm İletişim


Adres : E-5 Karayolu Yeni Belediye Oto Terminali No:3 Edirne
Telefon : 0(284) 225 32 11
Website : www.eceturizm.com/
Çağrı Merkezi : 0(284) 225 32 11

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
80 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  100%
  (1) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • Enis
  15 Şubat 2016
  "Otobüs Firmaları ve Türkiye"

  Türkiye ve otobüs firmaları hakkında sizlere sorayım neler düşünüyorsunuz ?, hizmetler nasıl memnunmusunuz ; fiyatlar, yolculuklar ve hizmetler ne söyliyebilirsiniz bu konular hakkında ben tek kelime ile daha da iyileştirilebilir. bunu yapmaları lazım.