Doğan Körfez Turizm Otobüs Seferleri Otobüs Seferleri

07 Eylül 2015


Doğan körfez Seyahat Bileti Al

Doğan Körfez Seyahat kendisine merkez olarak İstanbul'u seçmiştir. 40 yıllık geçmişinin getirdiği tecrübe ve deneyimleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. İstanbul'un güzelliklerini tanıtmayı kendisine amaç olarak seçmiştir. İstanbul'un doğal ve tarihi güzelliklerini en iyi şekilde tanıtan  Doğan Körfez Turizmi sizlere tavsiye ederiz. Bütün güzellikleriyle göz kamaştıran İstanbul ilimizi ziyaret etmek isterseniz sizlere en iyi şekilde hizmet veren ve müşterilerinin konforunu sağlayan Doğan Körfez Turizmi tercih edebilirsiniz. 40 yıllık geçmişinin getirdiği olgunlukla çalışan Doğan Körfez Turizm her alanda çalışmalar yaparak kendilerini en iyi otobüs firmaları arasına sokmuşlardır. Sizlerde en iyi şekilde seyahat etmek isterseniz Doğan Körfez Turizm'i tercih edebilirsiniz.  firmaları arasında kendilerini zirveye taşımayı başaran Doğan Körfez Turizm devamlı gelişme göstermiştir. Sizlerde Doğan Körfez Turizm'i tercih etmek isterseniz biletlerinizi internet aracılığı ile www.Biletkess.com dan tek tık ile alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site artık istediğiniz yerden istediğiniz saate bilet alabilme imkanını sizler ile buluşturuyor. Ayrıca her bütçeye uygun biletleri ile vazgeçinilmez bilet alışveriş sitesi haline geliyor.

Doğan Körfez Turizm gün geçtikçe bir gelişme içinde olan otobüs firması müşterilerinin kendilerini seçmesi için elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Yeni nesil teknoloji ile donatılmış olan araçları ile göz kamaştırıyorlar. Koltuk arkası televizyonları ile yolculuğu zevkli hale getiriyorlar. Ayrıca sadece televizyon özelliği göstermiyor, dilediğiniz müziği dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Ayrıca internete de bağlanabilme özelliği ile bu sektörde çağ atlamayı başaran sayılı şirketlerden bir tanesidir. Sizlerde bu rahatlık çerçevesinde seyahat etmek isterseniz Doğan Körfez Seyahat'i önerebiliriz sizlere. Doğan Körfez Turizmi tercih ederseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla tek tık ile alabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletleri ile vazgeçinilmez otobüs firması haline geliyor.

İstanbul ile sınırlı kalmayan Doğan Körfez Turizm ülkemizin her bölgesine hizmet vermeye yıllardır devam ediyor. Ülkemizin bütün bölgelerine Doğan Körfez Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Rahatlığın ve kalitenin adresi olan Doğan Körfez Turizm sizlere hizmet vermek için hazır durumda bekliyor. Doğan Körfez Turizm ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan alabilirsiniz.

Doğan Körfez Turizm Otobüs Seferleri İletişim


Adres : ESENLER / İSTANBUL
Telefon : (0212) 658 07 22
Website : -
Çağrı Merkezi : (0212) 658 07 22

Doğan Körfez Turizm Otobüs Seferleri Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...