Dağıstanlı Turizm Otobüs Seferleri

06 Eylül 2015


Dağıstanlı Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

Gelişen  ve değişen dünya düzenine ayak uydurmaya çalışan otobüs firmalarından biri olan Dağıstanlı Turizm  yıllardır bu işte emektar olmaya devam eden bir yapıya sahiptir yönetici ve çalışanları ile Yurdumuzda hizmet veren Dağıstanlı Turizm  yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanarak yükselmeyi sürdüren firmaların başında gelmektedir. Tecrübeli kaptanları ve özel seçilmiş çalışanları ile yıllarına taşımacılık işinde harcayan yöneticilere sahip köklü bir firma olan Dağıstanlı Turizm geçmişten günümüze değişerek gelmekte olan güçlü alt yapısı ile birçok firmadan daha iyi kalitede hizmet veren firmaların arasında yer almaktadır. Firmanın birçok şubesi bulunmaktadır. İSTANBUL SULTANÇİFTLİĞİ İSTANBULSÜTLÜCE,İSTANBUL ŞAHİNDURAK/SEZAİ,İSTANBUL,ÜÇYÜZLÜ DERNEÜĞİ,İSTANBUL YENİBOSNA,ÇORUM,EDİRNE,SAMSUN B.ALTI,SAMSUN              C.MEYDANI,SAMSUN CEZAEVİ ve daha birçok ilde şubesi bulunan Dağıstanlı Turizm  müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. Filosunda bulunan 80 araç ile 100 den fazla ücretsiz servisleri ile taşımacılık sektöründe tüm Türkiye de hizmet veren firma özellikle yolcularının isteklerini arzularını yerine getirmekle ünlü bir firmadır. Çalışanlarının müşterilerine gösterdiği ilgi ve hizmet onları tercih listesinin başına koymakta.

Filosunda bulunan araçlarda TV sinema sistemleri ile Çok kanallı Radyo sisteminin yanı sıra sizin için Kablosuz internetin tüm yararlarından faydalanmanız için mevcut bulundurmakta olan firma müşteri güvenliğini üst planda tutmaya yönelik Emniyet kemeri bulundurmaktadır. Araçların içinde yer alan  2+2 ve 2+1 vıp koltukları ile Geniş ve konforlu koltuklar yer almaktadır. Siz değerli yolcularımız için klima sistemi ile istediğiniz havaya sahip olabilirsiniz siz değerli yolcularımız bizimle yolculuk yapmaya karar verdiğiniz anda yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz. Mobil cihazlarınız ile biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alabilir güvenilir bir şekilde Türkiye‘nin dört bir yerine www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Dağıstanlı Turizm Turizm Otobüs, Mobil Dağıstanlı Turizm Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Dağıstanlı Turizm Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Dağıstanlı Turizm İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı No:73-74 Bayrampaşa/İstanbul / TÜRKİYE
Telefon : 0850 304 5500
Website : http://dagistanliturizm.com/
Çağrı Merkezi : 0850 304 5500

Dağıstanlı Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...