Cide Tekiner Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

04 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

CİDE TEKİNER TURİZM SEYAHAT FİRMASI OTOBÜS BİLETİ AL

Cide Turizm 40 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile birlikte Kastamonu ilimize hizmet vermeye devam ediyor. Kastamonu ilimizin en eski otobüs firmalarından olan Cide Tekiner Turizm Mercedes benz 0302 otobüslerle başladığı otobüs şirketi hayatına ara vermeden devam ediyor. Kastamonu'nun küçük bir ilçesi olan cide'de toplamda 20 bin insan yaşamaktadır. Etrafı dağ, orman ve birbirinden güzel tarihi yerleri ile çevrili olan ilçemizi mutlaka gezip, görülmesi gereken yerleri ile insana büyüleyici bir atmosfer yaşatmaktadır. Kilometrelerce uzanan ve temiz bir sahile sahip olan Cide ilçemizi gördükten sonra bir daha kopamayacaksınız. Sizlerde Cide Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan biletlerinizi alabilirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site artık sizlere dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte bilet satın alabilme imkanını sunuyor.

İmkansızlıklar içerisinde devamlı gelişmeyi başarabilen Cide Tekiner Turizm firması, ilk zamanlarda kullandıkları Mercedes benz 0302 araçları şuan hurdalıktadır sanrım, hiç bir zaman pes etmeyen Cide Tekiner Turizm yöneticileri devamlı araçlarını yenileyerek şuan günümüzde Mercedes benz travego türü araçları bünyesine katmıştır. Gelişmiş teknoloji ile araçlarını geliştirmişlerdir. Araçlarda eğlence ve teknolojik yönden gerekli her şeyi bulabilirsiniz.

Cide Tekiner Turizm ile bir çok bölgeye seyahat edebilirsiniz. Ülkenin büyük bir bölümüne seyahat eden Cide Tekiner Turizm müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak ön planda seyahat firması haline gelmiştir. Cide tekiner Turizm'in seyaht ettiği yerleri şu şekilde sıralayabiliriz: Cide- Abana, Cide- Taşköprü, Cide- Şenpazar, Cide- Seydiler, Tosya- Pınarbaş, Tosya- Küre, Tosya- İnebolu, Tosya- İhsangazi, Tosya- Hanömü, Tosya- Doğanyurt, Tosya- Devreknani, Kastamonu- Daday, Tosya- Çatalzeytin, Bursa- Cide, Tosya- Bozkır, Kastamonu- Azdavay, Tosya- Zonguldak ,Tosya- İstanbul, Tosya- Edirne, Tosya- Tekirdağ- Tosya- Çanakkale, Tosya- Balıkesir, Tosya- Manisa, Tosya- Uşak- Tosya- İzmir, Tosya- Aydın, Tosya- Muğla, Tosya- Denizli, Cide- Burdur, Cide- Eskişehir, Cide- Bilecik, Tosya- Bursa, Cide- Bolu, Tosya- Düzce” olarak bilinmekte. Sizlerde bu güzegahlar üzerinde Cide Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan her bütçeye uygun biletlerinizi istediğiniz tarihe alabilirsiniz. İyi yolculuklar...

Cide Tekiner Turizm Seyahat İletişim


Adres : Kastamonu
Telefon : 0366 566 10 80
Website : -
Çağrı Merkezi : 0366 566 10 80

Cide Tekiner Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
20 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  100%
  (2) 

 • Toplam Yorum Sayısı (2)

Yorumlar (2)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • selçuk şık
  18 Ocak 2016
  "Seyahat"

  pek iyi bir seyahat yaptığımı söyleyemem. üzgünüm

 • tekin
  14 Ocak 2016
  "Seyahat"

  yaptığım ilk yolculukta gayet rahat ettim. bir sıkıntı yoktu.