Cesur Ağrıdağı Turizm Otobüs Seferleri

04 Eylül 2015


Cesur Ağrıdağı Turizm Seyahat Firması Bileti Al

Türkiye’nin en doğu ucunda yer alan ilimizde yer alan firmamız  ağrı ve çevresinde seyahatler düzenleyerek yolcu taşımacılığında tüm ağrı ve çevresini yaptığı yolculuklar ile memnun etmeye devam etmektedir. Yaptığı seferler ile Ankara ve merkez illere yaptığı yolculuklar ile tüm halka hizmet vermeye yönelik araçları ile personellerinin yaptığı hizmetler ile hizmetin en kalitesini yapmaya devam etmektedir. Cesur Ağrıdağı Turizm  İstanbul da birçok firması ile İstanbul‘da yaşayan ağrılıları memleketlerini yolculuk yapma konusunda her şeyi sunmaya devam etmekte olan  firma İstanbul da bulunan bazı şubeleri şunlardır; Harem,Sultanbeyli ,Esenler Otogar da bulunan şubeleri ile vatandaşlara hizmetler düzenleyen firma birçok ağrılı tarafından tercih edilen firma özelliği taşımaktadır. Erzurum İzmit Gebze gibi illere de yaptığı seferler ile müşterilerinin beğenisini kazanmış firmalardan biridir. Ağrıda merkez Diyadin,Doğubeyazıt ilçelerinde şubesi bulunan firma merkezi yerlerde kurduğu müşteri dinleme ve sorunlarını çözmeye yönelik 7/24 hizmet veren hat hizmeti kuran firmalar arasına giren firma bu hizmeti ile müşteri beğenisini kanmış müşterilerinin istediklerine yönelik çalışmalar yapmaya devam eden firmadır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak sevdikleriniz ile güvenilir yolcuklar yapabilme şansına sahipsiniz.

Filosuna kattığı araçlarda bulunan 2+2 ve 2+1 koltukları ile özel tasarlanmış geniş koltukları müşterilerinin beğenisini kazanan firma Tv sinema sisteminin yanı sıra çok kanallı Radyo sitemi ile uzun yolculuklarda Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabilirsiniz. Araçlarda bulunan klima sitemleri ile yaz kış istediğiniz ortamları yaratarak sizlerin daima beğenisini kazanmaya yönelik daima müşterilerini kazanan firmadır. Yıllardır yolcu taşımacılıkta olan tecrübeli kaptanları ve Tecrübeli çalışanları ile güvenilir yolculuklar yapmanız için özel seçilmiş personellerden oluşmaktadır. Yıllardır yolcu taşımacılıkta olan tecrübeli kaptanları ve Tecrübeli çalışanları ile güvenilir yolculuklar yapmanız için özel seçilmiş personellerden oluşmaktadır. Siz değerli yolcularımız için online biletinizi almanız için www.biletkess.com sitesinden biletinizi kredi kartınız ile alarak güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz.

Mobil cihazlarını ile biletkess.com sitesine girip biletinizi alarak bulunduğunuz yerden kolaylıkla biletinizi alabilme şansına sahipsiniz.

 Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Cesur Ağrıdağı Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Cesur Ağrıdağı Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Cesur Ağrıdağı Turizm İletişim


Adres : Ağrı
Telefon : 0472 215 11 54
Website : -
Çağrı Merkezi : 0472 215 11 54

Cesur Ağrıdağı Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
40 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  100%
  (1) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • emin şık
  19 Ocak 2016
  "seyahat"

  pek fena değil idare eder.