Çankırı Özlem Turizm Otobüs Seferleri

05 Eylül 2015


ÇANKIRI ÖZLEM TURİZM SİZLERE EN İYİ HİZMET VERMEK İÇİN HAZIR

Çankırı Özlem Turizm kendisine merkez olarak Çankırı'yı seçmişlerdir. Çankırının güzelliklerini ve tarihi yerlerini tanıtmayı kendilerine amaç olarak seçmişlerdir ve bu konu üzerinde bir çok başarılı çalışmalara adım atmışlardır. Çankırının doğal güzelliklerini ve tarihi eserlerini ülkemiz insanlarına sevdirmeye çalışan Çankırı Turizm bir rehber ile seyahat ederek geçtikleri yerleri tanıtmak için çalışmalar yapmıştır. Her açıdan güzelliklerle dolu olan Çankırı'yı ziyaret etmek isterseniz sizlere Çankırı Özlem Turizm'i tavsiye ederiz. Kendilerini tercih eden müşterilerinin konforunu ve rahatlığını ön planda tutarak müşterilerin teşekkürlerini almayı başarmıştır. Seyahat şirketinde 40 yıllık tecrübe ve deneyimiyle birlikte müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Szilerde refah bir ortam seyahat etmek isterseniz sizlere ilk tavsiyemiz Çankırı Özlem Turizm olacaktır. Çankırı Özlem Turizm'i seçerseniz biletlerinizi internet aracılığıyla www.Biletkess.com dan rahatlıkla alaiblirsiniz. Mobil uyumlu olan bu site artık sizlere istediğiniz yerde istediğiniz tarih ve saate bilet alabilme imkanı sunuyor.

Çankırı Özlem Turizm yöneticileri müşterilerinin öneri ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak  yaptıkları çalışmalarıyla bir kez daha müşterilerinin gözüne girmeyi başarmışlardır. Teknolojiyi takip eden Çankırı Özlem Turizm, Teknolojiyi takip ederek teknoloji ile paralel olarak gelişme göstererek en iyi otobüs firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Koltuk arkası televizyonları ile fark yaratan Çankırı Özlem Turizm artık sıkıcı seyahatlere bir son getirmeye çalışıyor. Yaptığı bu çalışmalar ile uzun seyahat edenlerin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Sizlerde Çankırı Özlem Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletkess.com dan biletlerinizi alabilirsiniz. İstediğiniz yer ve saate bilet alabilme imkanı sunan bu site ayrıca her bütçeye uygun biletleriyle bir fark yaratıyor.

Ülkemizin her bölümüne seyahatler düzenleyen Çankırı Özlem Turizm sizleri dilediğiniz bölgeye güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedefliyorlar. Bu hedefleri doğrultusunda çalışmalarda bulunan Çanırı Özlem Turizm seyahat firmasında zirvelere ulaşmayı başarmıştır. Çankırı Özlem Turizm güzergahlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Ağrı, Balıkesir, Burdur, Bursa, Bolu, Çankırı, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Erzurum, İstanbul (Anadolu), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Tokat güzergahları üzerinde seyahat etmek isterseniz Çankırı Özlem Turizm sizlere hizmet etmeye hazır bir şekilde bekliyor. Biletlerinizi www.Biletkess.com dan tek tık ile alabilirsiniz.

Çankırı Özlem Turizm İletişim


Adres : Aslan Kardeşler Akaryakıt Nakliyat Turizm Seyahat Tic Ltd. Şti. Çankırı Özlem Seyahat Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminal 18100, ÇANKIRI
Telefon : 0376 212 15 15
Website : www.cankiriozlem.com
Çağrı Merkezi : 444 18 18

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
40 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  100%
  (1) 

 • Çok Kötü
  0%
  (0) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • sevgi
  24 Ocak 2016
  "Çankırı Özlem"

  yolculuk bayağı iyiydi fakat yolcularla ilgilenen görevli arkadaşın biraz daha nazik davranması yolcular açısından en çok istenilen bir durumdu tabi çok mu eksikti yoo çok eksik degildi de hizmeti iyiydi ama biraz daha tebessümlü olmalı. soğun hava'da yolculuk yapmak zor ama otobüs gayet sıcaktı.