Çanakkale Truva Otobüs Seferleri

05 Eylül 2015


Çanakkale Truva Turizm Seyahat Bileti Al

İlk kurulduğu yıllarda  çan seyahat ve Çan birlik adı altında yolcu taşıma sektöründe hizmet veren firma dünyada değişen yolcu sektörüne ayak uydurabilmek için büyük değişikliklere girerek 1992 yılında adını ve tüm zihniyetini değiştirerek yeni bir kılıfa bürünmüştür. Çanakkale Truva Turizm  adı ile taşıma sektöründe yenilikçi bir zihniyet ile yola çıkan firma yaptığı çalışmalar ile taşıdığı yolcuların beğenisini kazanmıştır. Geçmişte yaptığı hizmetler ile bugün yaptığı hizmetler arasında büyük farklar olan firma taşıma sektöründe yaptığı yenilikçi hareketler ile yolcuların beğenisini kazanmıştır. Firma özel seçilmiş kaptanları ile yolculuk sektöründe yıllarını harcamış personelleri ile seyahat eden müşterilerinin isteklerini dinlemek için yeni geliştirdiği yolcu formları ile her müşterisinden ayrı ayrı  görüşlerini alarak müşteri memnuniyeti için her şeyi yapman firmadır.Türkiye de hizmet sektöründe en iyi olmak için çalışan firma Türkiye genelinde birçok ile seyahat etmekte firmanın seyahat listesindeki bazı şehirler şunlardır; Çanakkale, Zonguldak, Yalova, Sakarya, Muğla, Kırklareli, İzmit, İzmir, İstanbul Ataşehir ve Esenler Gebze,Eskişehir,Edirne ve daha birçok il ve ilçede seyahat eden firma Türkiye’nin en iyisi olmak için elinden geleni  yapmaktadır. Filosunda bulunan 100 den fazla araç ve 200 aşın servisi ile büyük bir yolcu firması olan firma Araçlarında bulunan 2+1 ve 2+2 VIP koltuklar ile geniş koltuklarda seyahat eden müşterilerin daima sevgisini ve tercihini kazanmıştır. Araçlarda bulunan Tv sinema sistemleri ile Çok kanalı Radyo sistemlerinin yanı sıra Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz imkanlar sunan firma ile seyahat etmek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak seyahat edebilirsiniz.

Siz değerli yolcularımızın kolaylıkla bilet almanız için mobil cihazlarınız ile biletinizi alabilme imkanı da sunan firma www.biletkess.com sitesine istediğiniz yerden girip kredi kartınız ile kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz. Kaliteli ve Güvenli Seyahat Çanakkale Truva Turizm.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Çanakkale Truva Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Çanakkale Truva Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

 

Çanakkale Truva İletişim


Adres : İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. Nusret Kutlu İş Hanı Kat: 4 No:79 Merkez / ÇANAKKALE
Telefon : 0 286 212 22 22
Website : -
Çağrı Merkezi : 0 286 212 22 22

Çanakkale Truva Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
40 Puan

 • Çok İyi
  33%
  (2) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  67%
  (4) 

 • Toplam Yorum Sayısı (6)

Yorumlar (6)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • feridun
  29 Şubat 2016
  "bilet iptal"

  çarşamba gününe biletimi kestim fakat aksilik işte işlerim istediğim gibi olmayınca yolculuğumu iptal etmek istedim fakat iptal etmek isterken bir sürü telefon görüşmesi tartışma öle bir bileti iptal etmek için bu kadar uğraştırmaları beni bu firmadan soğuttu.

 • timur
  26 Şubat 2016
  "seyahat"

  saatleri belli olan yoların yani 10 saatlik yolu kalktığı ilden varacağı ile 12 saat'te gidiyor. ya bu kadar'da sıkıntılı bir yolculuk çekmedim arkadaş hem sıkıcı hem yorucu bunaldık be, birazda yolcu ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurun.

 • ömer eker
  16 Ocak 2016
  "Yolculuk Hizmeti"

  İlk defa yolculuk yaptım gayet iyi ve konforlu bir yolculuktu.

 • ömer kılıç
  07 Ocak 2016
  "yolculuk"

  çanakkale truva ile yolculuk yapıyorum. herhangi bir şikayetim yok

 • Çanakkale Truva
  13 Eylül 2015
  "Çanakkale Truva"

  Çanakkale Truva hey yere sefer yapsın. Çanakkale Truva otobüs firmanın biletleri diğer firmalara göre daha ucuz. Neden diğer firmalar gibi Çanakkale Truva firması da Tüm Türkiye'ye sefer düzenlemiyor?

 • ahmet
  09 Eylül 2015
  "Çok memnun kaldım."

  otobüs firmasıyla istanbul antalya seferi yaptım. Çok memnun kaldım. Üstelik otobüs bilet fiyatı da diğer firmalara göre daha ucuzdur.