Çagdaş Güven Turizm Otobüs Seferleri

05 Eylül 2015


Çagdaş Güven Turizm Bileti Al

1998 yılından bu yana yolcu taşım sektöründe hizmet veren Çagdaş Güven Turizm veren firma genç dinamik tecrübeli kadrosu ile yıllardır en kaliteli seyahatler vermeye yönelik hizmetler veren firma  Çankırı’da kurulan firma Çankırı İstanbul arası yolcu taşımacılığında hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Merkezini Ankara ya taşıyarak yolcu taşımacılıkta yeni bir akım başlatmaya yönelik adımlar atan firma Ankara‘dan yolcu taşımacılığını tüm Türkiye ye dağıtarak yenilikçi bir hizmet ile taşıdığı yolcularının memnuniyetini yönelik çalışmalarda bulunan firma 30 adet son model araçla firmaya yeni araçlar almayı düşünen firma aldığı araçlar ile taşıdığı yolcuların rahatlığını düşünmekte yolcular için geniş ve rahat koltuklar yer alan araçlarda bulunan Tv sinema sistemleri ile çok kanallı Radyo sistemler yer alan araçlarda uzun yolculuklarda sizler için Kablosuz internet sistemi yer almaktadır.

Araçlarda bulunan 2+2 ve 2+1 vıp koltuklar ile müşterilerin rahatını sağlayan araçlar tecrübeli çalışanları ile taşımacılık sektöründe tecrübe yapmış kaptanları ile daima sizin güvenliğinizi düşünmekte olan bir zihniyete sahip firmadır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde yapmanız gereken tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi güvenle alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin daha kolay bilet almanız için mobil cihazlarınız ile biletinizi alabilirsiniz www.biletkess.com sitesine girip güvenilir bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Çankırı merkez ve Ankara merkez den Türkiye ‘nin dört bir yanına seyahat eden firma taşıdığı müşterilerin daima sevgisini kazanan bir firma anlayışı ile sektörde ün yapmaya yönelik çalışmalarda bulunmuştur. Güvenilir taşımacılığın adresi Çagdaş Güven Turizm .

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Çagdaş Güven Turizm Otobüs, Mobil Çagdaş Güven Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Çagdaş Güven Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Çagdaş Güven Turizm İletişim


Adres : İrfanbaştuğ caddesi 138/16 Aydınlıkevler/ANKARA/TÜRKİYE
Telefon : 0312 318 44 79
Website : www.cankiriguven.com
Çağrı Merkezi : 0312 318 44 79

Çagdaş Güven Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...