Best Van Turizm Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Best Van Turizm Seyahat Bileti Al

1989 yılından beri faaliyet gösteren Best Van Turizm Van'dan başlayarak ülkemizin bir çok şehirlerine ve o merkezlerden de Van'a yolcu taşıyan Turizm firmasıdır. Best Van Turizm firması yüksek kalite standartları ile ve yeni nesil otobüsleri ile oluşan modern filosuyla giderek büyüyen ve gelişen turizm sektörlerinde önemli aktörlerinden biri olmayı başarmıştır

Best Van Turizm, Turizm sektöründe büyüyerek ve köklü bir firma haline gelerek, aynı zamanda adını aldığı Van ilini de elinden geldiğince tanıtıp sevdiren bir Turizm firmasıdır. Van ilini sevdirmesini yaptığı kaliteli ve konforlu taşıma hizmetleriyle hizmet vermesi sebep oldu.

Best Van Turizm Van ilimizin tanınmasında en büyük rolü üstlenmiştir. Merkezini Van'a bağlayan Best Van Turizm ayrıca misafirlerini Van seferlerinde bir rehber eşliğinde gezdirerek Van'ı en iyi şekilde tanıtarak Van'ı misafirlerine sevdirmeyi başarmıştır.

Merkezi Van'a bağlı olarak çalışan Best Van Turizm, Doğu Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel bir merkezdir. Öyle bir merkeze sahip ki nüfus bakımından bulunduğu bölgede en büyük nüfusa sahip bir firmadır. Büyük bir nüfusa sahip olan Van, Batıda Birlis, Kuzeyde Ağrı, Güneyde batıda Siirt, Güneyde Hakkari illeri ile çavrili olan bir ildir. Ülkemizin en büyük kapalı havzasına sahip ol Van, Van Gölü'nün etrafındaki toprakları çok verimli olup ve bununla beraber Van ilinin akarsuları bol ve iklim koşulları yönünden çok elverişli olan bir ilimizdir.

Van ilimizin tarihi M.Ö. 7000 yıllara dayanır. Van'ın tahminlere göre tarihi çok daha eskiye dayanır. Bilgi ve geçmişi Urartular döneminde başlamış olması tahmin ediliyor. Van söylentilere göre Urartu'ların başkent idi. Urartuların yıkılması ile birlikte Van bölgesinde çeşitli ırkların egemen olduğu bu bölgede bazı ırkları şu şekilde sıralayabiliriz;  Ahamenişlerler, Büyük İskender, Selevkoslar, Ermeniler, Partlar, Romalılar, Sasaniler ve Doğu Romalılardır.

Bu tarihi yerleri seyahat etmek isterseniz size Best Van Turizm'i tercih etmenizi öneririz.

Best Van Turizm İletişim


Adres : Cumhuriyet Cad. Bayram Oteli Altı Van/TÜRKİYE
Telefon : 0432 215 56 56-0530 400 01 32
Website : www.bestvantur.com/
Çağrı Merkezi : -

Best Van Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...