BEN TURİZM SEYAHAT Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

BEN TURİZM SEYAHAT BİLETİ AL

SEYAHAT’İNİZDE KULLANACAĞINIZ GÜVENİLİR OTOBÜS FİRMASI; BEN TURiZM

Tüm Türkiye’ye hizmet veren otobüs firmalarının başında yer almaktadır. Ben turizm adlı turizm Acentesi’ni Gaziantep’de doğup büyüyen Halil Öz keleş ve aile fertlerinin kurduğu bilinmektedir. Halil Öz keleş ve ailesi tam olarak bu Acenteyi 40 yıla aşkın bir zaman çerçevesinde hizmetlerine devam etmiştir. Fakat bu acente tam olarak 2000 senesinde kurulmuştur. 2000 senesinde kurulmuş olmasına rağmen tam olarak 40 senedir otobüs firması işletmesinde büyük yatırımlara sebep olmuştur. Ben Seyahat ticaret’İ adlı kuruluşun günümüzde 40’dan fazla otobüs aracına sahipdir. Bu da farklı farklı illere sürekli seyahat düzenlemesi konusunda rahatlık vermiştir.

Ben Turizm Acentesinin Kullandığı araç tipleri                                                                                                           

Genellikle bu acentenin ben seyahat acentesinin kullandığı araç tipleri 17-15 SHD olarak değişmektedir. Her otobüs acentesi gibi beyaz renklerle süslü bir SHD araç tipi kullanmaktadır.

Ben Turizm Seyahat Acentesi’nin Araç Konforu Nasıldır?

Seyahat aracı tamamen son teknolojiye uygun konforu sağlayacak ürünler ile süslenmiştir. Yolcuların rahatlıklarını baz alan seyahat firması yolcular rahat edebilsinler diye koltuk sayılarını düşürerek araç koltuklarının aralarındaki boşlukları açarak geniş bir oturma alanı sağlayarak müşterilerin oturma alanları geliştirmiştir. Biletini alan müşteri bilet koltuğuna oturduğu an kendilerini rahat hissedecektir bundan emin olabilirsiniz. Bunlara nazaran 4 mevsim seyahat edebileceğiniz Ben turizm o an hava şartı ne olursa olsun sizlere temiz bir hava sağlamak için otobüsün üst kısımlarına hava temizleyici yerleştirmiştir. Ve bunlara ek klimalar son model teknolojiye göre uyarlanmıştır. Yaz günleri soğuk bir araç kış günleri sıcak bir araç olarak da anlayabilirsiniz. Araçlarda birer tane hostes dahi bulunmaktadır. Hostesler sizlerin rahatlığınızı baz alarak Bilgi işlem bölümüne bilgiler dahi göndermektedir. Sizlerin rahatlığı kendi rahatlıklarından önce gelmektedir. Sizlere sıcak zamanlarda soğuk içecekler, soğuk zamanlarda Sıçak içecekler dahi takviye etmektedirler.

Sizlerde bu acentelere ulaşmak istiyorsanız www.biletkess.com adresine girerek otobüs biletleri, otobüs firmaları alanlarında bulunan bilgileri okuyarak ya da bu görmüş olduğunuz acente isimlerinden ulaşım sağlayarak. Firmalar hakkında bilgiler alarak biletkess.com iletişim adresinden bizlerle iletişime geçerek en uygun otobüs fiyatlarına ulaşabilirisiniz. Tek yapmanız gereken biletkess.com adresine girerek iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: Ben turizm, ben seyahat acentesinin kullandığı araç tipleri,  biletkess.com, www.biletkess.com, seyahat firması

BEN TURİZM SEYAHAT İletişim


Adres : Yeni Otogar no.16.17 / Gaziantep
Telefon : 0342 328 96 66
Website : www.benturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...