Barış Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

Barış Turizm Seyahat Bileti Al

Barış Turizm Yıllardır taşımacılık konusunda tecrübeli elemanlar ile çalışan Barış Turizm yaptığı çalışmalar ile yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte Barış Turizm tecrübeli elemanları ve yüksek kalitede verdiği hizmet ile tüm yurdumuzda yaptığı barılı taşımacılık ile müşterilerinin beğenisini kazanmış bir firmadır. Filosuna kattığı yeni araçlar ile geçmişte yapılan yolcu taşımacılığına son vererek yenilikçi bir düşünce ile yola çıkan Barış Turizm otobüslerinde bulundurduğu TV sistemleri ve çok programlı radyo kanallarının yanı sıra kablosuz internetin tüm olanaklarından yararlanmanızı sağlar siz de bizimle seyahat etmek isterseniz www.biletkess.com sitesine girip biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Firmaya bağlı otobüslerin 2+1 ve 2+2 koltuk sayıları ile geniş ve yumuşak koltuklarının yanı sıra klima sistemleri ile rahat yolculuk geçirmeniz adına sizlere yardımcı oluyoruz.

Mobil cihazlarınızdan da biletinizi alabilirsiniz www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile almanız yeterli olacaktır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com Barış Turizm Otobüs, Mobil Barış Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Barış Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Barış Turizm Seyahat İletişim


Adres : D:1, 24040 Erzincan Merkez/Erzincan
Telefon : (0446) 212 0572
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Barış Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...