Aziziye Seyahat Turizm Otobüs Seferleri

16 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

Aziziye Seyahat Turizm Bileti Al

Aziziye Seyahat Turizmi Otobüs Firması Erzurum başta olmak üzere hizmet vermek için Merkezi Erzurum'a kurulu olan bir Otobüs Firmasıdır. Bu sektörde yeni olan Aziziye Seyahat Turizm Otobüs Firması Erzurum'un bir ili olan Aziziye'nin kuruluş zamanı olan 2013 yılının Nisan ayına isabet etmektedir. Bahar'ın başlangıcında kurulmuş olan Aziziye Seyahat Acentesi bahar mevsimin getirdiği pozitif enerji ile bu sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapmıştır. Günümüz teknolojisini takip eden Aziziye Seyahat Acentesi taşımacılık sektöründe ön plana çıkmayı hedeflemektedir.

Seyahat eden Müşterilerin memnuniyeti ön planda olan kurumsal bir yapıya sahip olan bu firma, sizin isteklerinize yönelik çalışmalar yapan bu firma müşteri memnuniyeti için çalışmalara devam etmektedir. Sizlerde eğe seyahat etmek isterseniz Aziziye Seyahat Otobüs Firması ile konforlu bir şekilde, yeni nesil teknoloji ile seyahat edebilirsiniz. Aziziye Seyahat Otobüs Firması ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde www.Biletkess.com dan ulaşabilirsiniz. Uygun olduğunuz saatte istediğiniz zaman sıra beklemeden oturduğunuz yerden alabilme imkanını sizlere sunan www.Biletkess.com sitesi müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyor.

Erzurum'un reklamını en iyi şekilde yapan bu otobüs firması en iyi otobüs firmaları sıralamasında da başlarda yer almaktadır Sizlerde Biletkess.com web adresi üzerinden bilet kesim işlemlerini gerçekleştirerek Aziziye Seyahat Turizm' den faydalanabilirsiniz.  2+1, 2+2 ve tek koltuk konforları ile sizlere hizmet veren söz konusu firmamız her anınızda sizlere seyahatlerinizde en iyi desteği sunmakta hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Erzurum - İstanbul, Erzurum - Ağrı, Erzurum -Bursa, Erzurum - Aksaray, Erzurum - İzmir gibi bir çok alana hükmeden ve seyahat gerçekleştiren Aziziye Seyahat otobüs firması ile sizlerde en iyi bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirisiniz. Artık www.Biletkess.com un web sitesinin android veya İOS uygulamaları ile de bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aziziye Seyahat Turizm İletişim


Adres : VEYİSEFENDİ KARSKAPI CD. PK:25030 YAKUTİYE MERKEZ ERZURUM
Telefon : +90 (442) 214 03 37
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Aziziye Seyahat Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...