Aydoğan Turizm Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Aydoğan Turizm Seyahat Bileti Al

Aydoğan ltd şti şirketinin bir kolu olan Aydoğan Turizm yıllardır  Niğde de ilk yerel firma olma özelliğini taşıyan firma yıllardır yapmış olduğu hizmet ile Niğde ve çevre illerine hizmet vermeye devam etmektedir. Niğde vatandaşlarının yolculuk konusunda tüm sorunlarını çözen firma günümüz teknolojisine uygun olan son model araçlar ile yolculuk yapabilme şansına sahip olmanızı sağlar.

Eski anlayışı ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yaparak filosuna yeni araçlar katmaya yönelik çalışmalar yapıp yeni son model araçlar almayı başararak Niğde’nin dışına seyahat imkanı sağlayan firmaların başında gelmeyi başarmıştır.

Hedefinden biri de zamandan kısıtlamak olduğunu dile getiren yönetici kadrosu müşterilerini en kısa sürede güvenilir bir şekilde yerine ulaştırmayı amaçlayarak çalıştıklarını beyan etmişlerdir. Firmanın araç filosunda son model  Mercedes Travego olan firma bu özelliği ile Niğde de yolculuk keyfini en üst seviyeye çıkaran firmanın başında gelmektedir.

Firmanın servislerinin tamamen yurdumuzun üreticileri tarafından üretilen araçlardan oluşup  30 a yakın ikram çeşidi ile müşteriye yapılan hizmette çağ açmayı planlayan bir yapıya sahip firma özelliği taşımaktadır.

Tüm personellerin tecrübeli mesleklerinde başarılı grafikler sergileyen elemanlardan oluşup müşterilere en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedirler . Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak sevdikleriniz ile keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Filosunda bulundurduğu araçların tümünde son teknolojiden yararlanılarak Tv sinema sistemi ile çok kanallı Radyo sistemi ile Kablosuz internet yer almaktadır. Siz değerli yolcularımız için 2+1 ve 2+2 koltukları ile keyifli yolcuklar düzenleyerek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Firmamız Adana-Afyon –İzmit-Antalya-Ankara-Bursa-Konya ve Niğde gibi merkezi yerlere yolcu taşıyarak yıllardır yaptığı yolcuklara devam etmekte. Siz değerli müşterilerimiz için online bilet alışverişlerinizi yapmanız için www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile rahatlıkla biletinizi alarak keyfili yolculuklar yapabilme olanağına sahipsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Aydoğan Turizm  Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Aydoğan Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Aydoğan Turizm İletişim


Adres : Niğde
Telefon : -
Website : www.nigdeaydoganlar.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 51 00

Aydoğan Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...