Aydın Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Aydın Turizm Seyahat Bileti Al

Yıllardır yaptığı yolcu taşımacılığında geçmişten gelen tecrübeli ve bilgili çalışanları ile yıllardır yurdumuzda hizmet vermeye devam etmektedir.  Firma yıllardır yaptığı çalışmalar ile müşterilerinin beğenisini kazanan firma 30 adet son model araç ve 10 a yakın şubesi ile İstanbul Avrupa yakası ile Türkiye’nin birçok yerde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaptığı seyahatlerden bazıları şunlardır; Aydın Balıkesir Bursa İstanbul (Anadolu) İstanbul (Avrupa) İzmir Kocaeli Manisa Muğla Tekirdağ Yalova gidiş dönüşlerini yapan firma tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Tecrübeli elemanları ile firma yetkilileri ve çalışanları ile müşterilerinin beğenisini toplamış bir firma özelliği taşımaktadır.

Siz de bizimle Yolculuk yapmak istediğiniz taktirde  www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile alarak keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Filomuzda bulunan araçlarda TV sinema sistemi ile Çok kanallı Radyo programları tüm araçlarımızda yer alarak müşterilerin hizmetine sunmaktayız.

Kablosuz internet imkanı da sunan firmamız uzun yolculuklarda 2+1 ve 2+2 koltukları ile geniş koltukları ile daima yolcunun rahatlığını düşünmekte olan bir firmadır. Araçlarımızda bulunan klimalar ile bulunduğunuz ortamı istediğiniz şekilde yapabilir keyfili serin yolculuklar yapabilme şansına sahipsiniz.Firmamıza mobil cihazlarınız ile de biletinizi alabilme şansına sahipsiniz www.biletkess.com sitesinden alabileceğiniz biletleriniz ile keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Aydın Turizm Otobüs, Mobil Aydın Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Aydın Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Aydın Turizm Seyahat İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı NO:137 Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon : 0212 658 09 09
Website : www.aydinturizm.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...