Avrupa Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Avrupa Turizm Seyahat Bileti Al

Avrupa Turizm İstanbul Avrupa yakasında kurulan firma şehir içi yolcu taşımacılığında kaliteyi yakalamış adını duyurmuş bir firma olmuştur. Tüm işlerini düzenli ve güvenli bir şekilde yerine getiren firma çalışanları ile tecrübeli kaptanları ve tecrübeli elemanlarının yıllardır yaptığı yolcu taşımacılığında adını duyurmayı başaran firma özelliği taşımaktadır.

Firma yaklaşık olarak 30 araçtan ve 5 şubeden oluşmaktadır. Çoğunluğu Avrupa yakasında varlığını sürdüren firma her yıl yenilikçi yapısı ile değişen dünya düzenine yenilikler yapmaya devam etmektedir.

Yıllardır yaptığı yolcu taşımacılığında her seferinde yaptığı hizmetler ile yıllardır Avrupa yakasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Avrupa yakasında yaptığı çalışmalar ile filosuna yeni araçlar alan firma araçlarda bulunan geniş koltuklarlar uzun yolculuklarda sizlerin rahatını sağlamaya yaramaktadır. Araçlarında bulunan klimalar ve teknoloji aletleri firmayı tercih eden müşterilerin rahatlığını düşünmekte olan bir firmadır.

Siz de bizi tercih ettiğinizde www.biletkess.com sitesine girip biletinizi alabilirsiniz.

Mobil cihazlarınız ile biletinizi biletkess.com sitesinden alarak bizimle seyahat edebilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Avrupa Turizm Otobüs, Mobil Avrupa Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Avrupa Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Avrupa Turizm Seyahat İletişim


Adres : İstanbul
Telefon : -
Website : www.avrupatur.com.tr
Çağrı Merkezi : -

Avrupa Turizm Seyahat Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...