Astur Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


Astur Turizm Seyahat Bileti Al

ASTUR KÜTAHYA TURİZM'İ NEDEN SEÇMELİYİZ

Merkezi Kütahya'ya bağlı olan Astur Kütahya Otobüs Firması ilk kurulduğu günden günümüze kadar süregelen ve müşterilerin rahat ve güvenli bir ulaşım sağlamaları için yeni nesil teklonojiyi en sonuna kadar kullanan Astur Turizm müşterilerini ön planda tutarak kaliteli olmayı başarmışlardır. Astur Turizm Otobüs Firmaları filosundaki çeşitli markalı 128 aracı ile Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde seferler düzenlemiştir. Astur Turizm bazı seferleri şunlardır; Bilecik, Kütahya-Bozüyük, Kütahya-Bucak, Kütahya-Bucak, Kütahya-Burdur, Kütahya-Bursa, Kütahya-Domaniç, Kütahya-İstanbul, Kütahya-Eskişehir, Kütahya-Gemlik, Kütahya-Hisarcık, Kütahya-Manavgat, Kütahya-Antalya, Kütahya-Alanya, Kütahya-Sakarya, Kütahya-Serik, Kütahya-Tavşanlı ve Kütahya-Yalova ters yönlü olarak da seferler düzenlenmektedir sizde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz Astur Turizm'i seçebilirsiniz. Müşterilerinin güvenini profesyonel yönetim ve yeni nesil teklonoji ile kazanan Astur Turizm adını duyurmaya devam ediyor. Sizde Astur Turizm Otobüs Firması ile seyahat etmek isterseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan en kolay bir biçimde sıra beklemeden, sıkılmadan ve oturduğunuz yerden en uygun bir biçimde alabilirsiniz.

Türkiye'nin çinisiyle meşhur olan Kütahya tarih kitaplarına göre ismi Kotiaeion olarak adlandırılmaktadır. Birçok tarihi eserleriyle ve mahalleleriyle güzel olan Ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Kütahya'da gezebileceğiniz bir çok tarihi yerler ve doğal yapıları bulunmaktadır. Bunlar;

Ainazoi Antik Kenti; Merkeze 57 km uzaklığı olan bir Roma kentidir. İlk dönemlerde bir faaliyet gösteremeyen Ainazoi Antik Kenti daha sonraki yıllarda çok gelişmiştir.

Balık Camii; Selçuklu Hükümdarı olan ikinci Gıyaseddin Keyhüsrev zamanında Hazer Dinari tarafından 1237 yılında yapılmıştır. Defalarca tadilata giren caminin minaresi 1642 yılında yapılmıştır.

Kütahya Kalesi; Kütahya'nın merkezinde bulunmaktadır. 3500 metrelik geniş bir alana kurulmuştur. Kale üç bölümden oluşur ve 70 burcu vardır.

Hıdırlık Mescidi; 1244 yılında Hazer Dinari tarafından yaptırılmıştır.

Kurşunlu Camii; Diğer adıyla Kasım Paşa olarak da bilinir. Germiyanoğu sülayman şah döneminde 1378 yılında Şeyh Alaeddin tarafından kurulmuştur

Bu tarihi yerleri gezmek isterseniz bu güzergah üzerinde seyahat ederseniz Atur Turizm Otobüs Firmalarını tercih edebilirsiniz. Biletlerinizi en kolay ve uygun bir biçimde almak isterseniz tek yapmanız gereken internete girip www.Biletkess.com dan rahat bir şekilde alabilirsiniz. 

Astur Turizm Seyahat İletişim


Adres : Atatürk Bul. Çinigar No: 2-3 Kütahya/TÜRKİYE
Telefon : -
Website : www.kutahyaastur.com.tr/
Çağrı Merkezi : 444 43 43

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...