As Ağrı Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


As Ağrı Turizm Bileti Al

As Ağrı Tur  Ağrı merkezde kurulup geçmişten günümüze gelen ağrı değerlerini taşıyan yegane firmalardan biri olma özelliği taşımaktadır. As Ağrı Tur yıllardır yaptığı yenilikçi ve yapıcı yöntemleri ile ayakta durabilen As Ağrı Tur ağrı merkezde kurulan tek firma özelliği taşımaktadır. As Ağrı Tur Ağrının tarihi yapısını görebilmek için gelen yerli ve yabancı turistleri yerlerine ulaştırma konusunda halkın ve yabancı turistlerin beğenisini kazanan firma özelliği taşımaktadır. Firma geçmişte karşısına çıkan engelleri tek tek aşarak bugünlere kadar zorluklarla mücadele ederek başaran bu başarısını tüm Ağrı halkına yaptığı hizmete borçlu olduğunu dile getiren yönetici ve çalışan elemanlarının tüm halka yaptığı hizmetlerle beğenisini kazanmış ağrı merkezde herkesin tercih ettiği firma haline gelmiştir.

As Ağrı Tur sadece ağrı da seferlerini düzenlemeyerek ağrı dışına çıkabilen bir firmadır ağrı dışındaki sefer yapabilen firmaların başında gelir işte sefer düzenleyen bazı yerler şöyledir; Adapazarı, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Bursa, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Sivas, Uşak gidiş ve dönüş seferleri düzenleyerek seferlerini daima güvenilir bir şekilde yapmaya devam etmektedir. Siz de bizimle seyahat edip ağrı da bulunan tarihi yerleri ve güzellikleri görebilmek için www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile alarak güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz.

25 lüks araçtan ve 40 aşkın şubesi ile Ağrı ve çevresine hizmet vermeye devam etmektedir.

Filosuna kattığı araçlar son model araçlardan oluşup içerisine Tv sinema sistemleri çok kanallı Radyo sistemi ile Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz otobüslerde yolculuklar yapabilirsiniz. Koltukları 2+1 ve 2+2 şeklinde olup geniş koltuk özelliği ile yolculuğunuza keyif katarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de bizimle kefili yolculuklar yaparak Ağrı ve çevresini görebilirsiniz www.bieltkess.com sitesine girip kredi kartınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Mobil cihazlarınız ile biletinizi www.biletkess.com sitesinden alarak yolculuk yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, As Ağrı Tur Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, As Ağrı Tur otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

As Ağrı Turizm İletişim


Adres : Ağrı
Telefon : 472 215 28 73
Website : -
Çağrı Merkezi : -

As Ağrı Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...