As 74 Turizm Otobüs Seferleri

15 Eylül 2015


As 74 Turizm Seyahat Bileti Al

AS 74 TURİZM

Merkezini Bartın'a bağlayan As 74 Firması Bartın'dan başlayarak Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermektedir. Bartın merkezli olan As 74 turizm otobüs firması her gün Bartın merkezli İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir, Antalya seferlerini karşılıklı olarak yapmaktadır. Müşterilerinin sürekli rahatlığını düşünen As 74 Turizm en sonuna kadar müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Sizde As 74 Turizm'i seyahat etmek için seçerseniz www.Biletkess.com dan biletlerinizi alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden alabilme imkanını sağlıyor.

Bartın'ın Tarihi yerlerini görmek için gelenler gün geçtikçe artmaktadır. Bartın'ın bazı yerleri şunlardır; Göldere Şelalesi, Gürcüoluk Mağarası, Amasra Bakacak Mevkii, İnkumu Plajı, Amasra Feneri, Amasra Galla Pazarı, Amasra Edhem Ağa Konağı, Amasra Kalesi, Ulukaya Şelalesi sizde bu terihi yerleri görmek ve tanıklık etmek isterseniz As 74 Turizm sizlere bu imkanı sunuyor. As 74 Turizm'i tercih ederseniz www.Biletkess.com dan kolaylıkla tek tıkla alabilirsiniz.

Star Batman Otobüs Firması tecrübeli ve profesyonel anlayışa sahip olan ekipleriyle takım ruhunu sonuna kadar kullanan bu firma müşterilerini ön planda tutarak bir çok başarılara ve ilklere adım atmıştır. Eğer seyahat etmek isterseniz Star Batman Otobüs Firması ile rahat, konforlu ve güvenilir bir biçimde seyahat edebilirsiniz. Seyahat etmeye karar verdiyseniz eğeri, biletinizi rahat bir şekilde www.Biletkess.com dan kolayca alabilirsiniz. Sıra beklemeden oturduğunuz yerden en uygun saatlerde en uygun bir biçimde almak isterseniz www.Biletkess.com dan online olarak bilet alışverişini yapabilirsiniz.

As 74 Turizm'in sizlere sunduğu ayrıcalıklarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Kullandıkları son teknoloji ile otobüslerini donatmışlardır. Otobüslerdeki koltukları ile rahatlık sunan, 2+1, 2+2 ve tek koltuk konforları ile sizlere hizmet veren söz konusu firmamızın her anınızda sizlere seyahatlerinizde en iyi desteği sunmakta hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir, Antalya  gibi bir çok illere hükmeden ve seyahat gerçekleştiren As 74 Seyahat otobüs firması ile sizlerde en iyi bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirisiniz. Artık www.Biletkess.com un web sitesinin android veya İOS uygulamaları ile de bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

As 74 Turizm İletişim


Adres : Bartın
Telefon : 378 228 44 14
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...