Antalya Yıldıray Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Antalya Yıldıray Turizm Bileti Al

Antalya Yıldıray Turizm köklü bir firma olup günümüzde Antalya Manavgat ve çevre illerde yolcu taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Kalitesinden ve öncü fikirlerinden yaptığı çalışmalar ile müşterilerinin beğenisini toplayan firma sizleri Antalya Manavgat gibi şelaleleriyle ün kazanmış kumsalı ve güneşi ile eğlenceli ve güvenilir bir ortamda çay ve kahve içmeye götürerek sizlerin eğlenceli bir tatil geçirmeniz isteğiyle hizmet vermeye devam etmekte Antalya Manavgat ta hizmet veren yerel bir firma olan Antalya Yıldıray her gün gücüne yeni güçler katarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmekte çoğunluğu yabancı olan yolcularının güvenilir ve keyifli bir şekilde yerlerine ulaştıran firma koltuk ve içinde bulundurduğu teknolojileri ile müşterilerini memnun etmeye devam etmekte Otobüslerin içinde yer alan koltukların geniş ve rahat olması 2+1 ve 2+2 koltuk konforları ile müşterinin beğenisini kazanıp uzun yolculuklarda TV Sinema sistemi Usb girişli şarjlar ve Çok kanallı Radyo ve daha birçok hizmeti ile müşterilerini daima memnun etmeye amaçlayan bir firma olma özelliği taşımaktadır. Usta Kaptanları ve güler yüzlü çalışanları ile sizlerin daima güvenilir ve hoşgörülü bir yolculuk yapmanızı amaçlamıştır. Siz de Antalya Yıldıray Turizm ile Antalya ve çevresine seyahat etmek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz.

Antalya ilimiz turizm sektöründe Ülkemize büyük miktarlarda turist gelmesinden büyük paya sahip bir ilimizdir sıcak denizi ve anlayışlı yerli halkı ile gelen turistleri memnun ederek  turizm sektörünün gelişmesini sağlamaktadırlar Antalya Yıldıray Turizm sizlerin sevdikleriniz ile mutlu güvenilir tatiller yapmasından gideceğiniz yerlere kadar götürmeye amaçlamış Antalya ilimize gelen tüm vatandaşların tercih edilen tek firma olma özelliğini geçmişten aldığı köklü yapısı ile müşterilerini güvenle taşımaya devam etmektedir. Siz de sevdikleriniz ile Antalya da güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınızla biletinizi alabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Antalya Yıldıray Turizm Otobüs, Mobil Antalya Yıldıray Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Antalya Yıldıray Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Antalya Yıldıray Turizm İletişim


Adres : İETT Son Durağı N:- Şen Evler Apt. Çubuklu M. Kavacık Beykoz - İSTANBUL Beykoz İstanbul
Telefon : (0216) 4256646
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Antalya Yıldıray Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...