Antalya Kıraç Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

Antalya Kıraç Turizm Bileti Al

Antalya Kıraç Turizm ile Günümüzde Yolculuk

Antalya Kıraç Turizm Antalya’nın Altınova bölgesinde kurulan geçmişli köklü bir firma özelliği taşımakta olan yolcu taşımacılıkta geçmişten günümüze kadar yüksek kalitede hizmet veren firmalara ve halka kalitesini duyurmuş bir firmadır. Şirketin kurucusu olan Mehmet Kıraç 1988 yılında yolcu taşımacılığına başlayarak  1991 yılında kurduğu Antalya Kıraç Turizm ile adını tüm Antalya halkına duyurmuştur. Her geçen gün yenilikçi dünya düzenine ayak uyduran Antalya Kıraç Turizm filolarına her geçen gün yeni araçlar ekleyerek büyümeye devam etmektedir. LTD şirketi adı altında hizmet veren şirket Antalya çevresinde ve tüm Türkiye de her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ve yolcu taşımaktadır. Güvenli hizmet kalitesi ile Antalya Kıraç Turizm 24 saat boyunca tüm Antalya ve Türkiye halkına hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de bizimle Antalya’nın Eşsiz benzersiz güzelliğini ve denizi görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile alarak sevdikleriniz ile güzel günler geçirebilirsiniz.

Antalya Kıraç Turizm şirketinin amacı her müşteriyi memnun ederek müşterilerinin daimi tercihi olma isteği ile yola çıkan tecrübeli Kaptanları ve çalışanları ile güvenilir tam hizmet veren bir sektör haline gelmiş olan yıllardır Antalya ve çevresine yolcu taşımacılığını yapan firmalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Günümüz teknolojisini filolarına katan firma her geçen gün yeni filolar almaya devam etmekte. Bu araçların içinde TV sinema sistemi ile Çok kanallı Radyo sistemi mevcut olup Kablosuz internetin tüm yönleri ile faydalanabileceğiniz sistem yer almaktadır. Sizin güvenliğiniz için her otobüste yer bulucu bulunduran firma 7/24 çalışan halkın sorunlarını dinleyen merkezi yerlerde kurulmuş olan halkın şikayet ve isteklerini dinleyerek uygulayan bir şirket sistemi oluşturan firma tüm halkın beğenisini kazanmıştır. Firma araçlarında bulunan 2+1 ve 2+2 geniş koltukları ile her daim rahat konforlu hizmet veren bir yapıya sahip firmadır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip biletinizi kredi kartınız ile alarak yolculuk yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Antalya Kıraç Turizm Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, Antalya Kıraç Turizm otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

Antalya Kıraç Turizm İletişim


Adres : Kıraç Turizm Taşımacılık Ticaret Litd Şti Havalimanı Karşısı No 683 Altınova ANTALYA
Telefon : 90 242 3401789
Website : www.kiracturizm.com/tr/
Çağrı Merkezi : -

Antalya Kıraç Turizm Haber ve Kampanyaları


Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...