Anamur Zafer ile Anadolu Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Anamur Zafer ile Anadolu Turizm Bileti Al

Anamur Zafer ile Anadolu Turu

Anamur dan Ankara, Antalya, Adana, Mersin illerine karşılıklı seferler düzenleyip  Anamur Zafer  çağdaş ve modern taşımacılığı yapan firmalar arasında adını yazdırmayı başaran  firmalardan biridir.

Yurdumuzda verdiği yüksek kaliteli hizmet ile tüm müşterilerinin beğenisini kazanan Anamur Zafer turizm ile sevdiklerinize kavuşmanın adresi olmaya devam etmekte güler yüz sloganı ile yola çıkan firma yaklaşık 20 yıldır yurdumuzun pek çok yerinde hizmet vermeye devam ederek sizin sevdiklerinizi kavuşturmaya çalışmaktadır. Tecrübeli kadrosu ile üst düzen servisleri ve bilet alma konusunda çok kolay sistemi kabul eden Anamur Zafer turizm www.biletkess.com sitesine girerek kredi kartınız ile biletinizi alabilme şansına sahip olabilirsiniz biletkess.com sitesi ile anlaşan Anamur Zafer birçok bilet satışını site üzerinden elde etmeye devam ederek en güzel yolculukların yapıldığı firma haline gelmeye devam etmektedir. Filosuna yeni araçlar ekleyerek gelişen dünya teknolojisine ayak uyduran Anamur Zafer tüm yenilikleri kabul etmiş yıllardır çalıştığı elemanları ile müşterilerin beğenilerini toplamaya devam etmekte. Firmaya bağlı otobüslerde geniş koltuk 2+1 ve 2+2 konforlar ile uzun yolculuklar yaptığınızda çok konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. Çağdaş ve yenilikçi taşımacılık ile müşterilerini memnun eden Anamur Zafer tüm müşterilerine Otobüslerde sunduğu klima ortamı ile istediğiniz hava ortamını yaratabilir keyfili yolculuklar yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.

 Anamur Zafer müşterilerine sunduğu pek çok hizmet bulunmaktadır bunlardan bazıları servisler olup sizin bulunduğunuz yerden sizi alarak otobüsün ününe kadar bırakmakta olup dilediğiniz taktirde inmiş olduğuz şehirde sizlere www.biletkess.com sitesi aracılığı ile otel ve kiralık araçlar gibi hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Anamur Zafer tüm müşterilerine özenle hizmet veren firma özelliği taşımaktadır. Her yıl başarılarına başarı katan Anamur Zafer yolcuların tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Bizimle yolculuk yapmak istediğin zaman www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile kolay ve ucuz biletlerinizi alabilme şansına sahipsiniz.

 

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Anamur Zafer Otobüs, Mobil Anamur Zafer Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Anamur Zafer Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Anamur Zafer ile Anadolu Turizm İletişim


Adres : ANAMUR ZAFER MZ.TUR.SEY.TİC. VE SAN.LTD.ŞTİ. Anamur Otogarı No: 3 - 4 Anamur / Mersin
Telefon : 0 (324) 814 15 22
Website : www.anamurzafer.com.tr/
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...