Anadolu Ulaşım Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Anadolu Ulaşım Turizm Seyahat Bileti Al

Anadolu Ulaşım Turizm'i ile Son Teknolojiyle Seyahat Etmeye Hazır Olun

2013 yılında Turizm sektörüne atılan Anadolu ulaşım müşterilerinin desteğini sonuna kadar hak ediyor. Bir çok bölgeye seferler yapan Anadolu Turizmin yaptığı seferleri şu şekilde sıralayabiliriz. Antalya, Aydın, Burdur, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmit, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Yalova başta olmak üzeri ve bunların tam tersi güzergahların seferler yapan Anadolu Turizm Müşterilerinin rahatlığını ve güvenini kendilerine amaç olarak saymışlardır. Genç, dinamik, çalışkan ve atik bir yönetime şahit olan Anadolu Turizm Müşterilerinin şikayetlerini ve eleştirilerini göz önüne alarak bu konular hakkında gün geçtikçe daha çok çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu konular hakkında çalışmalarına yıllarını veren yönetim kadrosu müşterilerinin desteğini sonuna kadar hak ediyor ve yenilikçi bir firma olan Anadolu Turizm, "Koşulsuz Konuk Memnuniyeti" yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Sizde bu güzergahlar üzerinde seyahat etmek isterseniz Anadolu Turizm'i tercih edebilirsiniz. Anadolu Turizm'i tercih ederseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan rahatlıkla ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere oturduğunuz yerden tek tıkla www.Biletkess.com dan alabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Turizm Firması Neoplan Starliner, Neoplan Tourliner, Mercedes Travego, Neoplan Cityliner gibi büyük firmalarının yanı sıra, '2+1 Rezidans' üretim araçlarıyla yolcularına konforun tadını ve keyifli yolculuk vadeden zengin ve kaliteli filosuyla yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı hedeflemiştir. Sizde bu son teknoloji araçlarıyla seyahat etmek isterseniz kaliteli ve rahat bir yolculuk sizleri bekliyor. Anadolu Ulaşım Turizm tercih ederseniz biletlerinizi www.Biletkess.com dan alabilirsiniz. Sizlere tek tıkla oturduğunuz yerden bilet alma rahatlığını sağlaya www.Biletkess.com sitesinden istediğiniz tarihe ve saate bilet alabilirsiniz.

Müşterilerinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir çok çalışmalar yapmış olan Anadolu Ulaşım Turizm insana ve topluma karşı sorumluluğun bilincindedir. Karlılık, verimlilik ve bilincinde hedeflerin bulunduğu sosyal sorumluluk dengesini kurmuştur. Sizde bu sorumluluklar dengesi içerisinde yolculuk yapmak isterseniz www.Biletkess.com dan biletlerinize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Turizm İletişim


Adres : Uşak
Telefon : -
Website : -
Çağrı Merkezi : 444 0164

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


100 üzerinden
20 Puan

 • Çok İyi
  0%
  (0) 

 • İyi
  0%
  (0) 

 • İdare Eder
  0%
  (0) 

 • Kötü
  0%
  (0) 

 • Çok Kötü
  100%
  (1) 

 • Toplam Yorum Sayısı (1)

Yorumlar (1)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

 • Necati uysal
  22 Ocak 2016
  "21/01/2016 perşembe gece 23,30 arabası şöförü bizi hiç hoş karşılamadı"

  21/01/2016 perşembe gece 23,30 arabası şöförü bizi hiç hoş karşılamadı perondaki otobüse gölpazarı ilçeden eşimi getirmiştim yolcu olarak ve internetten kredi kartı ile bilet almıştık izmire kendi özel taksim ile otobüsün yanında durduğum gibi elinde fırça olan bir kişi sanırım şöför bizi tersledi