Altınışık Turizm Seyahat Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Altınışık Turizm Seyahat Bileti Al

Altınışık Turizm Ankara‘dan Tüm Anadolu‘ya

Altınışık Turizm Ankara merkezde kurulup Ankara ve çevresine yolcu taşıma hizmetini vermeye devam eden  firma geçmişten günümüze kadar değişip yenilikçi ve dünyaya ayak uydurarak bu günlere kadar gelmeyi başararak büyük bir özveriyle çalışmaya devam etmekte olan bir firma özelliği taşımaktadır.Geçmişte karşısına çıkan engellere dik başlı bilgili bir yönetici yapısı ile güçlükleri yenerek başarılara imza atmıştır. Tecrübeli kaptanları ile Bilgili tecrübeli çalışanları ile müşterilerinin daima isteklerini yerine getirmeye çalışan bu doğrultuda hareket eden kurumsal bir firma olarak tüm gelişmiş firmaların özelliğini taşıyan Ankara Merkezli  çalışıp müşterilerinin beğenisini toplayan firmalardan biridir. Altınışık Turizm firmasından biletinizi almak için www.biletkess.com sitesine girerek kolay güvenilir bir şekilde biletinizi alarak seyahat edebilir sevdikleriniz ile huzurlu ve güvenilir yolculuklar yapabilirsiniz.

Altınışık Turizm gelişmekte olan filoları ile gücüne güç katmaya devam etmekte olup müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. Gücüne güç katarak devam etmekte filosuna yeni kattığı araçların en yeni modelleri himayesine alarak yenilikçi bir yapıya bürünmüştür. Otobüslerin siz değerli müşterilerine en kaliteli ortamlarda sunarak otobüslerde yer alan en yeni teknolojik ürünler yer almakta olup bu yenilikçi teknolojilerin bazıları şunlardır. TV sinema sistemi çok programlı radyo kanlı ile kablosuz internetin tüm faydalarından  yararlanabileceğiniz bir ortam sizlere sunmakta olan firma geçmişteki tüm yöntemlerden arınarak yenilikçi bir yapıya bürünmüştür. Firmanın otobüslerinde bulunan son teknoloji klima sistemleri ile istediğiniz ortamı sağlayabilirsiniz. Müşterilerine yaptığı yüksek hizmet ile tüm müşterilerinin beğenisini kazanan firma geniş koltuklu 2+1 ve 2+2 geniş koltukları ile tüm müşterilerin konforu ile koltuklarda bulunan çok fonksiyonlar dikkat çekmektedir. Bu gibi yenilikçileri hiç beklemeden firmasına katan Altınışık Turizm geleceğin yolcu taşımacılığını yapacağını tüm Ankara ya inandırmış bir firmadır. Siz de bizimle yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girip biletinizi alabilrsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Altınışık Turizm Otobüs, Mobil Altınışık Turizm Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Altınışık Turizm Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

 

Altınışık Turizm Seyahat İletişim


Adres : Ankara
Telefon : 0312 224 02 42
Website : -
Çağrı Merkezi : 0312 224 02 42

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...