ALPAR TURİZM Otobüs Seferleri

20 Eylül 2015


Kayıtlı şube bulunmuyor.

ALPAR TURİZM OTOBÜS FİRMASI BİLETİ AL

Alpar turizmin kuruluş yılı 1972 dir. 1972 den bu yana Türkiye’den Balkanlara ve Avrupa’ya yıllardır hizmet veren sağlam altyapıya sahip olan bir otobüs firmasıdır. Alpar Turizm’in düzenlediği sefer yerleri şu şekildedir; Kosova, Yunanistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Karadağ, Azerbaycan, Romanya ve Almanya gibi ülkelere başarılı yolculuklar düzenleyerek taşıdığı yolcuların beğenilerini alarak yabancı ülkelere yaptığı yolculukları tüm vatandaşlara duyurup kalitesini kanıtlamıştır.

Sevdikleriniz ile sizleri yıllardır kavuşturmaya devam etmekteyiz. Bizden biletinizi alarak yurt dışına sevdikleriniz ile buluşmak için yapacağınız tek şey www.biletkess.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak güvenilir konforlu yolculuklar yapmak olacaktır. Alper Turizm yöneticileri tarafından benimsenen karayolu yolcu taşımacılığında yurt dışına tek firma şeklinde hizmet vermeye amaçlamış her zaman müşterileri tarafından tercih edilmesi için sunduğu yüksek kalite  ile vatandaşların gönlüne girmeye devam ederek firmamız güvenil ve konforlu yolculuk yapmak için yenilikçi ve yapıcı zihniyete sahip elemanlar ve yöneticilerden oluşmaktadır.Firmamız bünyesinden otobüslerimize her ihtiyacın giderilmesi için çabalar vermekteyiz yolcularımız için yüksek kalitede ellerinin altında serdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır; Televizyon ve sineme sistemi kablosuz internet Usb Şarj yerleri Çok kanallı Radyo sistemi gibi teknolojilere sahip en konforlu koltuklara sahip 2+1 ve 2+2 koltuk ve koltuk yastıkları ile sizlerin rahatlığınız düşünmekteyiz bizi tercih etmek istediğiniz taktirde www.biletkess.com sitesine girerek kredi kartınız ile biletinizi alabilirsiniz.Firmamız sanat kültür spor gibi dallara sponsor olarak geleceğe büyük umutlara önem veren yegane kurumlar arasına girmeyi amaçlamıştır. Sizleri sevdiklerinize kavuşmak yurt dışına yolculuklar yapmak istediğiniz takdirde www.biletkess.com sitesine girip bizi tercih edebilirsiniz. Sitemize mobil cihazlarınızla girip 7/24 biletinizi kredi kartınızla alabilir sevdiklerinizle buluşmak için güvenilir konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, ALPAR TURİZM Otobüs Biletleri,  Otobüs Biletleri, ALPAR TURİZM otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

ALPAR TURİZM İletişim


Adres : Büyük İstanbul Otogarı No : 95-96 Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon : 00902126583540
Website : www.alparturizm.com.tr
Çağrı Merkezi : -

ALPAR TURİZM Haber ve Kampanyaları


Kayıtlı haber veya kampanya bulunmuyor.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...