Alaçam Seyahat Turizm Otobüs Seferleri

14 Eylül 2015


Kayıtlı otobüs seferi bulunmuyor.

Alaçam Seyahat Turizm Bileti Al

Alaçam Seyahat ile tüm Yurda Seyahat

Alaçam Seyahat yurdumuzun Samsun ilinde yer alan yerel bir firma olup çalışmalarına hızla devam eden Samsun ilinde yükselişine devam eden kaliteli firmalardan biridir. Firmamız genellikle Alaçam ve çevresinde faliyetine devam etmekte olup Samsunun çeşitli bölgelerine çeşitli faliyetlerde bulunan firmalardan biridir. Kurumsal bir firma anlayışı ile devam eden Alaçam Seyahat değişen dünyada yenilikçi bir anlayış ile yolcu taşıma hizmetini yapmaya geçmişte karşılaştığı sorunlara karşı dik durarak verdiği hizmetten herhangi bir aksama yaşatmadan devam eden hizmet anlayışı ile sürdürdüğü hizmeti bu gün de aynı anlayış ile devam etmektedir. Bu ileriye yönelik düşüncelerinin kaynağındaki yöneticilerden oluşan ekiplerin dünyada ve yurdumuzda taşımacılık adı altında yaptığı hizmetin yüksek kalitede sunulduğunu dile getiren yöneticiler Filolarına yeni otobüslerin katılacağını yurt içindeki sefer ve Şehir sayısını yükselteceklerini dile getirdiler. Firmamızdan bilet almak isterseniz yapacağınız şeylerden biri www.biletkess.com sitesine girip kolayca biletinizi kredi kartıyla yapabilir güvenilir bir şekilde yolculuk yapabilme şansına sahipsiniz.

 Alaçam Seyahat gelişmiş tecrübeli kadrosu ile yıllardır bu işle uğraşan deneyimli kaptanları ile sizin güvenli yolculuklar yapmanız için 7/24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Firmalara ait otobüslerde ileri teknoloji ile donatılmış koltuk ve teknoloji aletleri mevcuttur koltuk genişliği ve rahatlığı ile 2+1 ve 2+2 koltukları ile müşterilerin rahatlığını düşünen Alaçam Seyahat hizmetlerine devam etmekte otobüslerde bulunan kablosuz internet, TV sinema sistemi ve çok kanallı Radyo kanalları ile keyifli anlar geçirmenizi sağlayan deneyimli kadrolardan oluşmaktadır. Türkiye de söz sahibi olmaya adayan Firmamız mobil cihazlarınız ile de keyifli yolcuklar yapabilirsiniz www.biletkess.com sitesine girmeniz kredi kartınız ile biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Alaçam Seyahat Otobüs, Mobil Alaçam Seyahat Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Biletleri, Alaçam Seyahat Otobüs Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.

 

 

Alaçam Seyahat Turizm İletişim


Adres : İstanbul
Telefon : 0212 658 23 85 - 658 01 91
Website : -
Çağrı Merkezi : -

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler


Henüz yorum yapılmadı!

Yorumlar (0)


Sessiz Kalmayın!

Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yap...